Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Po zmianie rozmiaru czcionki z 24 na 22 Brakuje ostatniej litery.Prosba


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 26 April 2012 - 21:06

Witam.Wczoraj dostalem zmodyfikowany plik ze zmniejszonym rozmiarem czcionki z 24 oryg na 22 .Fajnie to wyglada naprawde i zmniejszona czcionka zegara daty i loga Operatora.Wszystko hula az milo ale znalazlem 1 problem.Tylko w kategori SMS czyli Wiadomosci po wejsciu do Napisz Nowąpokazuje sie okno pisania sms normalnie i na dole normalnie 3 opcje.Po lewej Opcje ,po prawej Wstecz czyli wszystko ok ,ale i tu Problem po srodku napis Kontynuuj Ale bez ostatniej litery j czyli Kontynuu .2gi problem jak przychodzi sms i mam opcje Odpowiedz powinno byc To pisze Odpowied brakuje z.Reszta jest Ok Menu podmenu wszystko gra tylko w tej sekcji wiadomosci.Co moze byc powodem? niemozliwe zeby te 2 slowa akurat byly na braku litery a reszta ok. Tu SZACUN DLA BARTOLINIEGO3 naprawde chlopak mi ogarnal full rzeczy...Prosze o pomoc znawcow.Czy jeszcze raz wgrac od nowa? Zalezy mi na tych rozmiarach fajnie to wyglada naprawde w Hazelku...Pozdrawiam

Problem Rozwiazany zamykam temat...Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 26 April 2012 - 21:33

Skoro sam znalazłeś rozwiązanie, to może je chociaż napisz? :rolleyes: Bo tak temat nie ma sensu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 27 April 2012 - 14:53

Siemka.Wgralem od nowa jeszcze raz do fona farem pliki zrobione dla mnie...Pomoglo.Pozdro
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 28 April 2012 - 17:01

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic