Jump to content


Photo

Obok zasięgu przekreślona szara słuchawka


  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 April 2012 - 20:34

Witam mam problem z k800 bo nie mogę się do sieci zalogować wkładałem już 2 aktywne karty ery i t-mobile.Co jest nie tak proszę o szybką odpowiedź.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 April 2012 - 07:07

A zasięg jest? Wyświetla się jakiś komunikat? Z kartami innych operatorów działa?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 April 2012 - 07:25

Sprawdzałem na wszystkich aktywnych kartach tzn orange ,plus,era, w rodzinie każda z nich pokazuje jako nieaktywna.A tel kupiłem z gumtree.Gość mówił że pracował w komisie i że go dostał w rozliczeniu jak pracował.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 April 2012 - 07:49

Ha ha pracował w komisie i dostał w rozliczeniu? Dobre :lotpot: Masz zablokowany imei - telefon jest kradziony. Jedyne co możesz zrobić to oddać go na policję :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 April 2012 - 08:13

Wątpie.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 April 2012 - 08:32

W takim razie zacznij od zmiany softu, jeśli to nie pomoże - oddaj go do serwisu. Tam, jeśli mają boxa i odpowiednią wiedzę, bardzo łatwo sprawdzą czy to zablokowany imei czy uszkodzenie HW :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 April 2012 - 12:24

A przypomniało mi się że gość mówił że go używał jakiś czas temu.
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 April 2012 - 12:35

A przypomniało mi się że gość mówił że go używał jakiś czas temu.


Skoro tak mówił, to wszystko wyjaśnia! W takim wypadku telefon na bank musi być sprawny. Pozostaje Ci go używać i przestać marudzić :)

P.S.

Ten gość nie nazywał się czasem Donald Tusk? To by tak wiele wyjaśniało... :rolleyes:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 26 April 2012 - 12:52

(...)
P.S.

Ten gość nie nazywał się czasem Donald Tusk? To by tak wiele wyjaśniało... :rolleyes:

:rock:

P.S. jakiś czas temu też tak miałem w jednym ze swoich k800i, nie miałem czasu wgrać softu od nowa więc sobie leżał około 2-3 tyg potem jak znalazłem dla niego czas to się okazało że usterka sama ustąpiła... to było z rok temu i do dziś działa bez zarzutu...
  • 0

#10 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 April 2012 - 19:06

Wgrałem softa r8bf003 i to samo może coś być albo z czytnikiem albo z anteną ?

Dam se spokój z tym telefonem przy okazji jak się jakiś trafi(będę szukał z papierami) to będę coś robił.Temat najlepiej usunąć , bo po co ma zaśmiecać forum ew.do zamknięcia.
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 April 2012 - 19:20

Rozbierz go zgodnie z instrukcją serwisową i złóż. Gdyby to była końcówka mocy, miałbyś 0 - 1 - 2 kreski zasięgu. Sprawdź, czy coś się zmienia po zmianie trybu GSM/3G, chociaż wątpię. Najlepiej go zanieść do serwisu - tam wrzucą mu na próbę imei z jakiejś nokii 3210 albo siemensa czy innego padła i jeśli telefon złapie zasięg, tzn że ma zablokowany imei bo jest kradziony. Wtedy tylko zostaje policja i domaganie się zwrotu kasy za kradziony telefon :unsure:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 April 2012 - 21:35

Kur%? kuzynka dobiła mi do reszty płytę tzn.nie było już styków baterii blaszki anteny ucierpiała na tym klapka od 3310 przód k510 szybka od k800. Za szkody dostanę kase od niej.
  • 0


0 user(s) are reading this topic