Jump to content


Photo

[Rozwiązany] jjpatcher Non stop trzeba uruchamiac wylacza sie...Pomoc


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 24 April 2012 - 19:23

Jak w temacie...Zauwazylem ze non stop trzeba wlaczac nie tylko raz po wlaczeniu telefonu,jjpatchera.Ciagle sie wylacza i patche nie dzialaja i trzeba non stop go uruchamiac uzywajac telefon wlaczony.Czy mozna jakos temu zarazdzic.Dodam ze jest zainstalowany prawidlowo bez zadnych bad komunikatow .Przy wlaczeniu go pojawia sie na ulamek sekundy trojkat zielony jak w odtwarzaczu Play.Wiec mniemam ze dziala prawidlowo.Jak temu zarazdzic co trzeba zrobic zeby dzialal caly czas majac wlaczony telefon ,a nie wlaczac go po kilkanascie razy dziennie...Moze jakis plik ? Modyfikacja ? Patche mam z tego forum z dzialu Patche...Oczywiscie pomijam fakt ze polowa nie dziala...Pozdrawiam Dziekuje za Ewentualne rozwiazanie Problemu...
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 April 2012 - 19:27

Takie są uroki patchowania w javie :) Patche wszystkie zapewne działają, ale przy stałym patchowaniu i wgraniu patcha heap shift. Włącz jjpatchera i zacznij od małej ilości patchy, usuń te które nie działają i stopniowo dokładaj działające. Tym sposobem dojdziesz który powoduje wykrzaczanie się jjpatchera :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 24 April 2012 - 19:48

Witaj Dziekuje za podpowiedz na pewno tak zrobie...Pozdro
  • 0

#4 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 26 April 2012 - 16:40

Witam nie mam juz sily z tym jjpatcherem nie wazne jakie i ile patchy wgrm po prostu przestaja dzialac. Trzeba ciagle uruchamiac go...Strasznie irytujace. Moze ktos zna jakis sposob zeby nie wylaczaly sie nie zalezy mi na wszystkich mam chyba z 5 wybranych ale co z tego czy mam 2 czy 25 i tak wali sie.Prosze o pomoc... Moze mozna cos zaradzic? Albo wersja jest nowsza nie wiem... Kto na hazelu ma podobnie?Pozdro
  • 0

#5 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 26 April 2012 - 17:03

NIE MA i trzeba się z tym pogodzić lub zrezygnować. Ciesz się,że się nie resetuje po wyjsciu z gier i wchodzenia do menadżera.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 April 2012 - 17:32

Masz w sumie kilka opcji:

1. Pogodzić się z tym, jak jest i nie wgrywać wszystkich patchy na raz, tylko te najistotniejsze.
2. Jak koniecznie chcesz mieć Hazela i dużo patchy - zamień na egzemplarz z CID 53 (rzadko, ale się zdarzają), zmień certyfikat na brown i patchuj na stałe.
3. Sprzedaj Hazela i kup C905, W995 CID 53 lub inny telefon z CID nie większym niż 53.
4. Jak to mawia the_laser - poczekaj 7-8 lat, aż moc obliczeniowa współczesnych PC umożliwi złamanie zabezpieczeń w obecnych Sony Ericssonach i produktach Sony
5. Piąta opcja dla miłośników gier pokroju GTA czy filmów z Bondem: wsiądź w najbliższy samolot do Pekinu, zlokalizuj fabrykę SE, pozbądź się obsługi, uzyskaj dostęp do głównego komputera na którym przechowywane są sygnatury z zabezpieczeniami, skopiuj je na dysk przenośny, wyślij do Rosji laserowi, zgarnij kasę i ciesz się zmienionym certyfikatem na CID 81 i stałym patchowaniem.

Innych opcji NIE MA.
  • 2
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 26 April 2012 - 19:42

Swietnie ta ostatnia opcja Git :D Ok zamykam temat... trudno juz tak musi byc. Mam 5 patchy . 5 czy 1 jest to samo wylcza sie.Pozdro Thx
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 April 2012 - 19:50

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic