←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Jak usunac kluczyk blokady ekranu Hazel

dziara76's Photo dziara76 23 Apr 2012

Witam jak w temacie...jak usunac w hazel pojawiajacy sie na calym ekranie kluczyk blokady ekranu...Denerwujacy jest i nie pasuje kolorem :) .Chba ze jest gotowy motyw zmiany koloru wygladu to Prosze o zapodanie...Pozdrawiam
Quote

vad3r's Photo vad3r 23 Apr 2012

To trzeba patchem graficznym. Usunąć/zmienić ikonkę.
Quote

dziara76's Photo dziara76 23 Apr 2012

Siemasz.Sluchaj a jest cos na gotowca zeby sie z tym nie bawic? Wogole szukam jakis fajnych czcionek na hazela ale z podgladem przed wgraniem I ikon menu calego zmienionych.Jak zmienie ikony w menu to we flash menu tez sie zmieni? Zapodaj jakis link z paczkami jk mozesz.Pozdro
Edited by dziara76, 23 April 2012 - 13:29.
Quote

vad3r's Photo vad3r 23 Apr 2012

Siemasz.Sluchaj a jest cos na gotowca zeby sie z tym nie bawic? Wogole szukam jakis fajnych czcionek na hazela ale z podgladem przed wgraniem I ikon menu calego zmienionych.Jak zmienie ikony w menu to we flash menu tez sie zmieni? Zapodaj jakis link z paczkami jk mozesz.Pozdro


No patcha sam musisz zrobić.
Co do czcionek to na kompie mozesz otworzyć czcionke i zobaczyć. Mam jakąś paczkę czcionek na kompie potem podrzucę.
Menu - jeśli użyjesz własnych ikonek, flash menu nie będzie działać poprawnie, nie będzie ikonek.

tapnięte wt19i
Edited by vad3r, 23 April 2012 - 13:56.
Quote

dziara76's Photo dziara76 23 Apr 2012

Sluchaj glupie pytanie...Hazel ma opcje aktywacji blokady klawiatury manualnie? Nie tylko auto i zamknieciem klapki? Nie wiem co sie dzieje ale przed chwila stwierdzilem brak raportu doreczen sms gdie mam opcje wlaczona w ust wiadomosci Nie wiesz jak to ogarnac?
Quote

vad3r's Photo vad3r 23 Apr 2012

Niestety nie.

tapnięte wt19i
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 23 Apr 2012

Żeby zmienić sobie ikony, pobierasz SE Image Tool z downloadu, wczytujesz do niego plik .ic wyciągnięty z telefonu (http://sony.yt/index...atformy-db3350/) albo wyciągasz go z rozpakowanego fs'a. Później szukasz sobie ikony którą chcesz zamienić, klikasz na "Replace image" następnie na "save patched data file" zapisujesz to, zmieniasz nazwę na sunny_susan_semc_icon_graphics_main_0 i wgrywasz do tpa/preset/system/icons ;)
Quote

neron's Photo neron 24 Apr 2012

Nie wiem co sie dzieje ale przed chwila stwierdzilem brak raportu doreczen sms gdie mam opcje wlaczona w ust wiadomosci Nie wiesz jak to ogarnac?

A może tak trochę swojej inicjatywy popatrzec w ustawieniach w wiadomościach :angry: zapodałem ci chyba ze 3 czcionki be? co twoim zdanie ma być bajerancka czcionka? bo nie za bardzo pojmuję o co ci biega :o
Quote