Jump to content


Photo

Jak usunac kluczyk blokady ekranu Hazel


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 23 April 2012 - 11:31

Witam jak w temacie...jak usunac w hazel pojawiajacy sie na calym ekranie kluczyk blokady ekranu...Denerwujacy jest i nie pasuje kolorem :) .Chba ze jest gotowy motyw zmiany koloru wygladu to Prosze o zapodanie...Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 23 April 2012 - 12:38

To trzeba patchem graficznym. Usunąć/zmienić ikonkę.
  • 0

#3 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 23 April 2012 - 13:29

Siemasz.Sluchaj a jest cos na gotowca zeby sie z tym nie bawic? Wogole szukam jakis fajnych czcionek na hazela ale z podgladem przed wgraniem I ikon menu calego zmienionych.Jak zmienie ikony w menu to we flash menu tez sie zmieni? Zapodaj jakis link z paczkami jk mozesz.Pozdro

Edited by dziara76, 23 April 2012 - 13:29.

  • 0

#4 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 23 April 2012 - 13:55

Siemasz.Sluchaj a jest cos na gotowca zeby sie z tym nie bawic? Wogole szukam jakis fajnych czcionek na hazela ale z podgladem przed wgraniem I ikon menu calego zmienionych.Jak zmienie ikony w menu to we flash menu tez sie zmieni? Zapodaj jakis link z paczkami jk mozesz.Pozdro


No patcha sam musisz zrobić.
Co do czcionek to na kompie mozesz otworzyć czcionke i zobaczyć. Mam jakąś paczkę czcionek na kompie potem podrzucę.
Menu - jeśli użyjesz własnych ikonek, flash menu nie będzie działać poprawnie, nie będzie ikonek.

tapnięte wt19i

Edited by vad3r, 23 April 2012 - 13:56.

  • 0

#5 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 23 April 2012 - 14:36

Sluchaj glupie pytanie...Hazel ma opcje aktywacji blokady klawiatury manualnie? Nie tylko auto i zamknieciem klapki? Nie wiem co sie dzieje ale przed chwila stwierdzilem brak raportu doreczen sms gdie mam opcje wlaczona w ust wiadomosci Nie wiesz jak to ogarnac?
  • 0

#6 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 23 April 2012 - 15:28

Niestety nie.

tapnięte wt19i
  • 0

#7 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 April 2012 - 18:50

Żeby zmienić sobie ikony, pobierasz SE Image Tool z downloadu, wczytujesz do niego plik .ic wyciągnięty z telefonu (http://sony.yt/index...atformy-db3350/) albo wyciągasz go z rozpakowanego fs'a. Później szukasz sobie ikony którą chcesz zamienić, klikasz na "Replace image" następnie na "save patched data file" zapisujesz to, zmieniasz nazwę na sunny_susan_semc_icon_graphics_main_0 i wgrywasz do tpa/preset/system/icons ;)
Dołączona grafika

#8 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 24 April 2012 - 08:42

Nie wiem co sie dzieje ale przed chwila stwierdzilem brak raportu doreczen sms gdie mam opcje wlaczona w ust wiadomosci Nie wiesz jak to ogarnac?

A może tak trochę swojej inicjatywy popatrzec w ustawieniach w wiadomościach :angry: zapodałem ci chyba ze 3 czcionki be? co twoim zdanie ma być bajerancka czcionka? bo nie za bardzo pojmuję o co ci biega :o
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!


0 user(s) are reading this topic