Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Wlaczanie i wylaczanie hazela. Plik mp3 nie dziala jakie rozszerzenie?


  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 20:49

Jak w temacie .Mam z downloadu Hazel Mega Pack Ruski zestaw i tam sa dzwieki wlaczania i wylaczania.Wrzucam je farem ale niestety cisza nie dzialaja.A rozszerzenie oryginalnego dzwieku wlaczania to .mid Czyzby Hazel czytal tylko pliki muzyczne startowe w formacie midi? jak tak to czym przerobic plik mp3 na midi? szukalem w necie konwertera ale nic nie dziala.Wiec po co w plikach na hazela jest format mp3? Chcialem zmienic dzwieki a tu nic cisza.Przy wylaczaniu tylko klikniecie jest.A w Packu od Ruska jest wlaczanie i wylaczanie. Ale w formacie mp3...Prosze o Pomoc w tym temacie co zrobic zeby zmienic dzwieki...Pozdrawiam Dziekuje
  • 0

#2 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 22 April 2012 - 20:52

A próbowałeś normalnie zmienić rozszerzenie? Nie wiem czy się da ale spróbować można. Po prostu po nazwie.midi zamiast mp3 ;d spróbuj

Edited by not found, 22 April 2012 - 20:56.
literówka

  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 20:58

A próbowałeś normalnie zmienić rozszerzenie? Nie wiem czy się da ale spróbować można. Po prostu po nazwie.midi zamiast mp3 ;d spróbuj



Tak przed chwila probowalem zmienilem na midi rozszerzenie i nic cisza dalej...Jakies sugestei?
  • 0

#4 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 22 April 2012 - 21:03

ciężko będzie.

1. Otwieramy program Windows Media Player.
2. Uruchamiamy wybrany plik mp3.
3. Teraz klikamy Plik - Zapisz jako i wskazujemy nazwę oraz rozszerzenie pliku. Np:
Madonna - True Blue.mid
I gotowe

wygooglowałem ;d spróbuj

  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 22 April 2012 - 21:16

Najpierw trzeba go zastąpić(wgrać taki sam) i usunąć i wgrać swój. Z końcowym jest problem choć wykonalny. Jest w folderze SOUND i odpowiada za kilka dżwięków: min. akceptację,wysłanie sms-a nazywa się DISCREET i jest midi. Tylko nie wiem,czy na pewno chce się słyszeć po wysłaniu esa np. dźwięk zamykanego kompa?!
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#6 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 21:27

Neron sluchaj ja odnosnie linku w pw sluchaj tragedia nie mozna sciagnac zajety serwer korzystaja premium userzy a jak chce sciagnac to sms 3 zety... wrzuc Gdzie indziej Brachu...I zapodaj link THX
  • 0

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 22 April 2012 - 21:45

Wciskasz pobierz na samym dole.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 22:21

Neron sluchaj ,wgralem oryginalny dzwiek startu ,potem wgralem go jeszcze raz zastapilem, potem bez problemow usunalem i wgralem swoj taki: STARTUP_SOUND_SEMC.mp3 z paczki od ruska do hazela, na oryginalnym wgranym ,dzwiek sie pojawil ,a tu znowu nie ma na tym co podalem.Reasumujac oryginalny dzwiek hazela ktory slychac normalnie przy starcie to plik: STARTUP_SOUND_SEMC.mid a od ruska ktorego po usunieciu tego oryginalnego farem i wgraniu nie slychac to :

STARTUP_SOUND_SEMC.mp3 Dalej nie kumam o co tu chodzi...WGRALEM ORYGINALNY POTEM ZASTAPILEM GO JESZCZE RAZ TYM SAMYM ORYGINALNYM USUNALEM I WGRALEM TEN Z ROZSZERZENIEM mp3 i nic nie gra... to ten plik nowy ktory chcialbym wgrac.

Neron sluchaj zainstalowalem theme od ciebie pliki swf i thm do motywow.Ale to samo brakuje ikony w miejscu kalendarza pusto jest a tam gdzie jest ikona w miejscu kalendarza konkretnie ikona walkmana to klikam i otwiera sie kalendarz. Malo tego napisy gorne menu sa po angielsku reszta po Polsku...O co tu chodzi cholera? Jedyne ktore dobrze mi dzialaja flashe menu to: Harp ,Melody,Breeze,Ripples...To wszystko reszta bez ikony. O co tu chodzi ? nie ma zrobionych konkretnie theamow flash menu do hazela dzialajacych? Co z tym zrobic? naprawde mam Kupe swietnych flashow z bajerami ale ikony brak ... Co robic ...Help

Attached Files


Edited by dziara76, 22 April 2012 - 22:56.

  • 0

#9 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 23 April 2012 - 08:12

Wrzuć te flash menu zobaczę u siebie.Na każdej jednej platformie startup jest mp3. u mnie on działa.
Co do do tego kalendarza mam pewne podejrzenia ale najpierw muszę sprawdzić twoje flash menu. Sprawdź ten mój startup.
Attached File  STARTUP_SOUND_SEMC.mp3   37.96K   4 downloads
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#10 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 23 April 2012 - 11:28

Witaj Neron... wrzucilem te flashe menu wszystkie od Ciebie to samo brakuje ikony kalendarza puste miejsce zamiast niej...a wszystko jest poza nia...Mam Paczke swietnych flashy w zalaczniku Ci wysylam wez sprawdz Prosze i tu moja Prosba do Ciebie.Czy moglbys (czy da sie) przerobic je tak zeby pojawila sie ikona? Podejrzewam ze bedzie walkman i zeby po kliknieciu na walkmana pojawial sie odtwarzacz muz a nie kalendarz jak juz sie ikona pojawi.Bede Ci OGROMNIE ZOBOWIAZANY... Sprawdz je u Siebie jak cos przerob mi Prosze Brachu sa Swietne.Nie musi byc kalendarz ikona moze byc walkman ale po kliknieciu zeby sie otwieral odtw muzyki...DZIEKUJE PIEKNIE Z GORY

Neron Tu wysylam Ci paczke flash menu ktore dzialaja normalnie ze wszystkimi ikonami...Porownaj je z tymi nowymi czego tam brakuje...

Attached Files


Edited by not found, 23 April 2012 - 17:47.
literówki.

  • 0

#11 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 23 April 2012 - 13:53

Ale wy utrudniacie sobie życie ;)
Aby działał ci plik mp3 musisz w customize odpowiednio dać struktórę w której zamiescisz jaki plik ma być odtwarzany. Co do Flash Menu [ciach] - nie edycja flash menu a edycja menu.ml hazel jest wymagana :) Pozatym ściągasz niestandardowe FM, które nie zawierają "string" bezpośrednio od menu.ml tylko wymyślone przez autora :P

Jurij: Forum to nie podwórko, proszę wyrażać się kulturalnie. Za używanie wulgaryzmów na forum otrzymujesz ostrzeżenie 4a - proszę zapoznać się z regulaminem forum.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#12 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 23 April 2012 - 16:40

Przepraszam Jurij za slownictwo...Dziekuje Ci za info ale nie mam niestety pojecia jak te rzeczy zrobic o ktorych piszesz edycje menu albo customize itd jestem za bardzo zielony w temacie.Jest ogolny plik customize ktory zmienia midi na mp3? Jak tak moglbys zapodac? Pozdro

Edited by dziara76, 23 April 2012 - 16:41.

  • 0

#13 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 April 2012 - 18:08

Kopiujesz to, zapisujesz w notatniku jako customize_upgrade.xml i wgrywasz do tpa/preset/custom

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<customization>
<registry>
<ui>
<settings reg-path="/apps/ui">
<standby>
<startup-screen-path-operator>/tpa/preset/system/settings/STARTUP_IMAGE_SEMC.gif</startup-screen-path-operator>
<shutdown-screen-path-operator>/tpa/preset/system/settings/SHUTDOWN_IMAGE_SEMC</shutdown-screen-path-operator>
<startup-sound-path-operator>/tpa/preset/system/settings/STARTUP_SOUND_SEMC.mp3</startup-sound-path-operator>
<shutdown-sound-path-operator>/tpa/preset/system/settings/SHUTDOWN_SOUND_SEMC.mp3</startup-sound-path-operator>
</standby>
</settings>
</ui>
</registry>
</customization>

Potem wrzucasz normalnie startup sound w mp3 i działa :)
Dołączona grafika

#14 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 23 April 2012 - 18:28

Bartolinio3 JESTES guru ;) ...Dziala! Szacunek Wielki...Sluchaj moze jeszcze bys mi pomogl.Widze ze masz Konkretne Pojecie...Nie wiesz co mozna zrobic z tym flash menu pisalem o tym w poscie podalem nawet paczki dzialajacych i Swietnych niedzialajacych niestety bez jednej ikony konkretnie kalendarza.Czy mozna to naprawic i dac zamiast kalendarza walkmena ktory po kliknieciu otworzy odtw muzyczny? Ja tego nie ogarne za glupi jestem :( ...Czy jest opcja zmiany nazwy operatora np plus na simplus? czy tez taki plik sie zapodaje z nazwa nowa? Pozdro Szacunek wielki


Moze jakas paczka czcionek najlepszych na hazela...Wogole kurcze wszystko co dotyczy jego.Na downloadzie jest paczka ale serwer przeklej nie dziala wiec nic nie mozna sciagnac... Chcialbym tez wiem ze tego Wiele Przepraszam ale chcialbym zmienic wyglad klucza blokady klawiatury wogole jakas inna grafa...Chcialbym stuningowac tel maxymalnie jak sie da...Pewnie nie tylko ja...Pomozesz stary? zapodasz co masz albo link jakis? DZIEKUJE PIEKNIE ZA POMOC !!!

not found: Nowy problem=nowy wątek. Zamykam. ;)

Edited by not found, 23 April 2012 - 18:36.

  • 0

#15 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 23 April 2012 - 18:36

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic