Jump to content


Photo

Flash Menu i Czcionki Najlepsze na Hazela z bajerami.Prosba


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 20:39

Witam jak w temacie...Prosilbym Bardzo o zapodanie Najlepszych z bajerami swietlnymi Gotowymi Flash Menu do Hazela.Posiadam mnostwo do niego ale niestety jest Problem sa naprawde Bajeranckie swietne ale brakuje w nich ikony kalendarza w jego miejscu jest pusto. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje nie znam sie a wszystkie inne ktore posiadaja kalendarz ale sa nudne bez bajerow. Moze macie jakies konkretne F.M dzialajace w pelni na hazelu nie musi byc kalendarz moze w jego miejsce byc radio lub cokolwiek innego...Z gory Dziekuje za linki i pliki...Jeszcze interesuja mnie jakies swietne ikony do Hazela tez zapodajcie jak cos albo podajcie link do w/g Was najlepszych...Dziekuje i Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 22 April 2012 - 20:54

Człowieku miałem tego tyle.. Ale usunąłem. Postaram się coś znaleźć to Ci podeśle linka czy coś..
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 April 2012 - 18:40

Spróbuj tego. Wgrywasz do tpa/preset/system/menu. Po tym będziesz miał WALKMANA zamiast kalendarza w menu głównym. Powinno działać więcej flash menu ;)


Posted Image

#4 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 23 April 2012 - 21:00

Siemka sluchaj ale wez mi wytlumacz.Jak wgram to to po kliknieciu na ikone walkmana pojawi otworzy sie od razu odtwarzacz muzyki?Dobrze rozumiem? a co z flash menu w ktoryh wogole brakuje w miejscu kalendarza ikony pusto jest w tym miejscu reszta jest ? Pojawi sie ta ikona po wgraniu tego? Jak sciagnc farem w razie czego pliki zebym mogl wgrac spowrotem je?Pokazuje error 0.04 jak probuje cos skopiowac na dysk co robic ?Opisz dokladnie Dziekuje Ci.
  • 0

#5 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 April 2012 - 21:06

Po wgraniu tego menu będziesz miał bezpośredni skrót do walkmana w miejscu kalendarza. Wgraj i zobacz sobie jak to wygląda ;)


Posted Image

#6 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 24 April 2012 - 08:24

U mnie wszystkie te flash menu działają w miejscu kalendarza jest walkman. Podejrzewam,że po wgraniu tego menu.ml które zapodał @bartolinio3 będzie tak samo. W innym temacie pisałem,że mam pewne podejrzenia z tym i chodziło mi właśnie o menu.ml W paczce którą dostałeś na pw. było chyba ze 3 czcionki.
Ps. te flash menu nie są takie rewelacyjne jak pisałeś a bynajmniej bajerów tam nie widzę. Uważam,że które ci wysłałem są lepsze od tych(chociaż bybrałem ze swoich nie najlepsze. Mam efektowniejsze i ładniejsze)

Edited by neron, 24 April 2012 - 08:30.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#7 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 24 April 2012 - 19:40

Witaj Neron Witam wszystkich...Sluchaj Szacunek za plik...Niestety musze przyznac ze flashe te nie sa w ogole rewelacyjne,mysle ze moje sa ciekawsze.Wierze Ci ze masz z wieloma bajerami duzo lepsze Fajnie ale czy Moglbys mi na Priv je zapodac linkiem? Dzialajace w pelni pod hazela ? Jakies naprawde dopracowane animowane menu itd...Plik rzeczywiscie zapodany przez Bartoliniego zmienil i usunal Problem braku ikony (SZACUN DLA NIEGO).

Ale Pomimo tego ze smigaje teraz moje FM ktore zapodalem tu na forum to jest pewien problem ktory bardzo mnie irytuje,i jest to na pewno blad albo we flashu menu albo w menu.ml Polega on na tym ,iz wszystko Dziala idealnie poza jednym...Juz tlumacze o co biega. Mianowicie po ustawieniu kazdego Flash menu ktore podalem na forum i sciagnalem inne min. od Nerona ,po wcisnieciu klawisza dzwon do kogokolwiek,gdziekolwiek Ikonka telefonu i migajacej zielonej strzalki w prawo polaczenia jest przezroczysta i zlewa sie z menu kontaktow,dopiero przy odebraniu polaczenia widok wskakuje normalny czyli czarne tlo glowka ikona telefon itd. czyli wszystko jak oryginalnie.Malo tego problem czesciowo znika po zmianie na flash menu z themem na jakis oryginalny tu wymienie ktore dzialaja normalnie: Ripples,Harp,Breeze,Melody... Tu dziala wszystko idealnie bez problemow.Wiec po zmianie na ten theme i wroceniu na ten co byl wczesniej ,przy ponownym kliknieciu na polaczenie tlo robi sie juz calkowicie Zielone z ikona telefonu i migajacej na prawo zielonej strzalki.Dopiero ponownie po odebraniu polaczenia obraz wskakuje czarny tzn tlo takie jak powinno byc i pojawia sie ikona telefonu polaczenia i glowki ludzika...Malo tego, Problem jest tez taki sam z zielonym tlem w oknie pisania smsa .Zamiast czarnego koloru Bialej czcionki ,jest kolor taki sam jak wczesniej opisalem zielony z biala czcionka ,co powoduje bardzo slaba widocznosc pisania esa...Reasumujac Czy mozna usunac ten Problem? Koloru podczas nawiazania polaczenia i pisania sms jest to jasna strasznie zielen...Poza tym wszystkie FM dzialaja Pieknie oprocz tego naprawde Uciazliwego Problemu.Dziwne jest ze wszystkie jakiekolwiek wgrane FM Posiadaja tylko ten problem ktory opisalem.Problemu nie ma w FM ktore wymianilem wyzej...Wiem ze gdzies tkwi blad bo to nie powinno tak byc...Prosze o Pomoc Znawcow tematu a jest tu kilku takich (wymienial nie bede) ;) w usunieciu PROBLEMU...Strasznie Dziekuje i Pozdrawiam...


Aha dodam ,iz po restarcie telefonu i wykonaniu polaczenia wystepuje ten problem pierwszy, w postaci przezroczystej zlewajacej sie z tlem ikony telefonu i zielonej strzalki na FM wgranym jakimkolwiek oprocz wymienionych 4 wyzej ktore dzialaja bez problemu wlaczajac ,czy wylaczajac telefon...Prosze Bardzo o Pomoc...Szacunek dla ALL... :)

Edited by dziara76, 24 April 2012 - 19:46.

  • 0

#8 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 24 April 2012 - 19:48

trochę to dziwnie napisałeś tzn. lepiej będzie jak dodasz screeny.
  • 0
Posted Image

#9 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 24 April 2012 - 20:15

Ty masz racje stary Siemasz poczekaj zaraz ogarne aparatem...Zobacza wszyscy...

Zdjecia slabej jakosci ale widac o co biega...Prosze o Pomoc

Attached Files


  • 0

#10 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 24 April 2012 - 20:47

Myślę, że to kwestia złych motywów. Podejrzewam, że to są motywy w wersjach 4.7 tylko przerobione na 4.9 ;) Wrzuć sobie jakieś oryginalne flash menu, np z Yariego i zobacz jak będzie.
Posted Image


0 user(s) are reading this topic