Jump to content


Photo

Nowa oferta blueconnect - 2 GB transferu za 29 PLN


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 22 April 2012 - 17:15

Sieć T-Mobile wprowadziła nową ofertę mobilnego internetu blueconnect bez urządzenia. Przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy i abonamencie 29 PLN abonent otrzymuje 2 GB transferu na miesiąc. Po jego przekroczeniu nadal może korzystać z internetu, ale jego prędkość zostaje ograniczona do 16 kb/s. Do pierwszego rachunku zostanie doliczona opłata aktywacyjna w wysokości 1 PLN. Każdy kto skorzysta z tej oferty będzie miał dostęp do wszystkich Hot Spotów T-Mobile na terenie całego kraju, a prędkość połączenia zależna będzie od dostępnych w danym miejscu technologii. Dodatkowo po aktywowaniu usługi blueconnect noc w cenie 9,08 PLN, użytkownicy będą mieli możliwość nielimitowanego surfowania po sieci w godzinach 00:00 - 09:00 :)

Jak Wam się podoba nowa oferta T-Mobile? Nie uważacie, że 2 GB to jednak zdecydowanie za mało za takie pieniądze? Fanów T-Mobile zapraszam do zapoznania się z regulaminem oferty:

Please Login or Register to see this Hidden Content

, a wszystkim pozostałym mogę jedynie przypomnieć, że w innej sieci można otrzymać 2 GB transferu za 33% mniejsze pieniądze bez podpisywania umowy: 2 GB transferu za 20 PLN :)


Źródło: Wirtualne Media
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 22 April 2012 - 18:15

Zdzierstwo kasy. Ja czekam aż wprowadzą jakiś dobry pakiet w ofercie na kartę.
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 22 April 2012 - 18:58

Boże święty choć by nie wiem co nigdy bym tego nie wykupił. Szajstwo. Sam powiem że korzystam z mobilnego neta ale w playu i za 50zł mam 5GB na 60dni z czego doładowuję co miesiąc i jest dobrze. Najlepszy internet mobilny oferuje play, a T-mobile to nic innego jak szukanie kozłów ofiarnych którzy się nie znają albo mają za dużo pieniędzy i lubią być oszukiwani bo wg mnie tak właśnie jest.
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic