Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Jak usunąć widgety w Hazelu i dodać skróty


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 15:38

Jak w temacie szukalem probowalem i nic nie dziala...Czy jest jakis na 100 dzxialajacy plik usuwajacy widgety w hazelu ale tez mozna ustawic skrot potem.Nie interesuje mnie samo usuniecie bez mozliwosci ustawienia skrotu...Prosze zapodac 100% dzialajacy sposob...Pozdrawiam i Dziekuje

Jurij: Poprawiłem temat. Następnym razem proszę prawidłowo tytułować wątki, tak aby opisywały istotę tematu.
  • 0

#2 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 22 April 2012 - 18:51

Nie ma takiego. Albo usuwasz i masz skrót "klawisz nawigacyjny w górę" albo Masz widgety. Za dobrze by było ;d
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 19:20

Nie ma takiego. Albo usuwasz i masz skrót "klawisz nawigacyjny w górę" albo Masz widgety. Za dobrze by było ;d


Nie rozumiem co napisales??? Moze ja zle wytlumaczylem.Chodzi mi o plik usuwajacy widgety zeby zamiast nich ustawic jakis skrot ktory wybiore sobie jak skroty w lewo dol i prawo? jesli tak to Prosze zapodac plik i gdzie go wrzucic z opisem...Pozdrawiam

not found: Usunąłem zdublowany cytat. Następnym razem zwróć na to uwagę. :)

Edited by not found, 22 April 2012 - 19:47.

  • 0

#4 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 22 April 2012 - 19:29

Myślę, że ten temat powinien pomóc ;)
http://sony.yt/index...malnego-skrotu/
Posted Image

#5 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 22 April 2012 - 19:30

Ten plik do: TPA>PRESET>CUSTOM
Attached File  customize_upgrade.rar   278bytes   53 downloads
Potem w tej samej sesji wchodzimy do:
TPA>PRESET>SYSTEM>AMS i kasujemy wszystko o treści: WidgetMenager jest tego chyba 3 albo 4 i potem w ustawiamy skrót w telefonie. Po tej operacji domyślny będzie sms. Wiesz chyba czym i jak to się wszystko wgrywa?
Ten plik trzeba wypakować.

Edited by not found, 22 April 2012 - 19:48.
literówki ;)

  • 1
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#6 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 19:49

Neron Dzieki ale zrobilem jak mi napisales usunalem wszystkie widget menager wlaczylem fona ide do skrotow a tu nic bez zmian opcja nieaktywna jak klikam ok to pokazuje ze nie mozna zmienic bo to fabryczne ustawione...Co robic? cos zle zrobilem? Nie rozumiem tego co napisales? cytuje...Po tej operacji domyślny będzie sms.' Moglbys wytlumaczyc? Skrotu nie moge ustawic chyba ze jakos inaczej to sie robi niz w skrotach opcji...
  • 0

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 22 April 2012 - 20:08

Wgraj ten plik jeszcze raz. Jaki masz custom-------inaczej w jakie sieci jest telefon?
Ile tych plików usunąłeś(widgetMenager?)

Edited by neron, 22 April 2012 - 20:09.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 20:11

Neron ok udalo sie ...Mam napisz nowa wiadomosc klikajac w gore... Jestes Wielki Bracie SZACUN WIELKI !!! Zamykam temat
  • 0

#9 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 22 April 2012 - 20:25

W ustawieniach możesz zmienić na co chcesz.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 22 April 2012 - 20:31

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic