Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Prosba o zapodanie oryginalnych plikow startu i gaszenia hazela...


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 11:39

Witam jak w temacie Prosze zapodac na stronie plik oryginalnych plikow z hazela wlaczania i gaszenia telefonu razem z dzwiekami .Robilem modtfikacja i zgubilem je...I jeszcze jedna Prosba zmienilem obrazki gify uruchamiania tel i gaszenia ale cos sie dzieje ze jak telefon sie gasi to bardzo dlugo kilka razy dluzej niz oryginalnie.Stad moje pytanie jaki to musi byc plik ja mam gif i jak zrobic zeby szybko sie gasil.Jakos przerabia sie go? Prosze o info Pozdrawiam

Aha jaki plik muzyczny jakie rozszerzenie musi miec plik muzyczny gaszenia i wlaczania hazela? oryginalnie jest midi chyba ale mp3 nie dziala? trzeba przerabiac? probowalem usunac farem oryginalny pokazuje pasek postepu delete ale plik wciaz midi jest od startu za to jak wylaczam to jest tylko klikniecie...

Aha widzialem na forum temat ze mozna dodac skrot zamiast widgetow.Ale potrzebny jest odpowiedni dzialajacy plik na hazela moze ktos tez zapodac szukalem i nic nie dziala znikaja widgety ale skrotu nie mozna utworzyc... Bede Strasznie wdzieczny.Pozdrawiam link do tematu ze ponoc dziala to: http://www.sonyerics...ic/2522-skroty/


Przepraszam Bardzo ze duzo tych Prosb ale jeszcze pytanie czy jest mozliwosc jak tak to jak to zrobic zeby usunac sciemnianie sie przez sensor wyswietlacza hazela denerwuje mnie to i chcialbym miec caly czas jasny.Mam wgrany patch ze strony na podniesienie jasnosci ale i tak sie sciemnia jak to wylaczyc? Dziekuje Pieknie za Pomoc

Jurij: Bardzo proszę nie robić bałaganu na forum i do każdego pytania zakładać osobny temat.

Edited by Jurij, 22 April 2012 - 14:48.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 April 2012 - 14:51

Trzymaj: Rozpakuj i wrzuć farem do folderu TPA / PRESET / SYSTEM: Attached File  SETTINGS.rar   547.84K   16 downloads :) Do reszty problemów proszę założyć stosowne tematy.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 22 April 2012 - 14:58

Trzymaj: Rozpakuj i wrzuć farem do folderu TPA / PRESET / SYSTEM: Attached File  SETTINGS.rar   547.84K   16 downloads :) Do reszty problemów proszę założyć stosowne tematy.


Szacunek Jurij Dziekuje i Przepraszam za Klopot...A moglbys jeszcze mi zapodac jesli jest taka mozliwosc dzialajacy plik usuwajacy widgety i tworzy skrot? nie interesuje mnie usuniecie samego widgetu...I jakim programem skonwertowac mp3 do midi zeby czytal dzwiek...[Pozdrawiam Dziekuje

not found: Usunąłem zdublowany cytat.

Edited by not found, 22 April 2012 - 16:02.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 April 2012 - 15:26

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic