Jump to content


Photo

Uszkodzenie SW ?


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 18 April 2012 - 07:44

Witam zamierzam kupic uszkodzona c905 - problem polega na tym ze fon tylko podswietla klawiature/kolo klawiatury.... uszkodzenie wystapilo ponoc po instalacji jakiejs nawigacji <_< Pytanie moje brzmi: czy jest to mozliwe ?

Edited by not found, 18 April 2012 - 07:54.
literówki ;)

  • 0

#2 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 18 April 2012 - 09:12

Nie! Ktoś jak pisze na alledrogo,że ekran miga na biało i wystarczy wgrać soft a on się na tym nie zna i takie inne bajki zwyczajnie oszukuje. Tacy ludzie pierwsze próbują wgrać soft sami bądź w komisie,jak telefon nie wstaje wystawiają na sprzedaż w uszkodzonych i wtedy nie ma możliwości zwrotu. Tak musiałby wyrzucić a tak chociaż parę groszy skubnie. Kiedyś tak się dałem wrobić.
  • 1
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 18 April 2012 - 14:40

Ciężko coś powiedzieć z samego opisu. Jak podświetla klawiature, wydaje dźwięki, wyświetla obraz ale nie ma podświetlenia to wiem co mu jest. Od samej instalacji nic nie ma prawa się uszkodzić. Na 99% to jakaś usterka hw. A co do alledrogo to różnie to bywa :) Raz kupiłem jakiś unikatowy model za śmieszne pieniądze (chyba Kalia to była) bo według sprzedającego uszkodzony był zasięg. Tymczasem po dotarciu telefonu okazało się że włożona była nieaktywna karta sim, na aktywnej karcie wszystko śmigało jak należy :D Ale takie przypadki to rzadkość, w większości to oszuści ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 18 April 2012 - 17:34

dzięki za rady ułatwiliscie mi podjecie decyzji lepiej dolozyc troche grosza i kupic sprawny lub z bardziej oczywista usterka :( chodziło mi o fona z tej aukcji

Please Login or Register to see this Hidden Content


jeszcze raz dzieki ;)
  • 0


0 user(s) are reading this topic