Jump to content


Photo

w995 nie łączy się z wifi, restart


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   asche24

asche24

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 6h

Posted 13 April 2012 - 19:02

Telefon miałam w naprawie, serwis napisał że naprawa urządzenia była niemożliwa więc wymieniono płytę główną. Telefon otrzymałam z simlockiem i softem orange, które mi później usunięto. Jak się okazało problem nie został usunięty, telefon nadal przy łączeniu się z sieciami innymi niż domowa (nie są zabezpieczone, wcześniej działało bez zarzutu) restartuje się. Przed naprawą problem nie występował, rozpoczął się dopiero po jakimś czasie i dlatego do naprawy go oddałam. Dziś udało mi się połączyć z jedną siecią ale po minucie telefon się zrestartował.
Próbowałam zaktualizować oprogramowanie seusem ale wychodzi mi komunikat "
"telefon zawiera zmodyfikowane oprogramowanie które nie może zostać zaktualizowane". Kompletnie nie wiem co robić...
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 13 April 2012 - 20:14

Jeżeli telefon w stanie uszkodzonym odebrany został z gwarancji, to tylko ponowne oddanie na gwarancję wchodzi w grę :) Po co się męczyć? Jak zepsuli to niech naprawiają :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   asche24

asche24

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 6h

Posted 13 April 2012 - 20:22

Właśnie on po pewnym czasie się tak zepsuł sam, tzn nie działała klawiatura i to wifi siadło. A oni wymienili niby ta płytę ale wifi się nadal nie łączy i się restartuje. Nie wiem czy to wina tego że oni nie naprawili jak trzeba czy wgrano mi po prostu soft który sobie nie radzi. Chciałam soft aktualizować ale się nie da bo pisze jak powyżej. Żeby oddać im musiałabym wgrać ponownie soft orange a tego nie umiem, żeby nie stracić gwarancji... i nie wiem co teraz...
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 13 April 2012 - 20:28

. Nie wiem czy to wina tego że oni nie naprawili jak trzeba czy wgrano mi po prostu soft który sobie nie radzi.


Nie rozumiem. Kto miałby Ci wgrać jaki soft? W serwisie wgrali Ci najnowszy Orange. Jeśli zmieniałaś soft sama, musisz wgrać jakiś starszy soft z naszego downloadu (main + fs) oraz customizację Orange. Potem zaktualizować SEUS-em lub PC Companionem i będzie najnowszy soft Orange :) Instrukcję do A2 uploadera masz tutaj: http://sony.yt/index...rukcja-obslugi/ (jeśli masz egzemplarz z cid 53). Jeśli masz cid 81, użyj Omniusa lub Wotana.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   asche24

asche24

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 6h

Posted 14 April 2012 - 18:32

Wgrywałam i uaktualniłam
W995 CDF1209-4784 CENTRAL-EUROPE
W995_R1HA036_FS_CENTRAL-EUROPE_DB3210_CID53_52_49_RED_BROWN_BLUE
W995_R1HA036_MAIN_GENERIC_HI_DB3210_CID53_52_49_RED_BROWN_BLUE.

Wiem, że nie powinnam, ale czy mogę prosić link do tego softu i customa orange? Nie mogę znaleźć :c Mam wgrać tak samo jak czysty soft?

Edited by asche24, 14 April 2012 - 18:35.

  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 14 April 2012 - 19:16

Użyj CDA Orange dla W995 :) Spróbuj je wgrać wraz z jakimś starszym oprogramowaniem. Mam nadzieję, że zadziała. Mam dostęp do softu Orange, ale darmówką się go nie wgra. Chyba że na supporcie Omniusa jest, zaraz poszukam...

Aktualizacja:

Jest na supporcie omniusa soft Orange :)

Main:

Please Login or Register to see this Hidden Content



FS:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Musisz założyć konto, ściągnąć Omniusa, pobrać pliki, wpisać login i hasło do programu i przeflashować go za darmo. Użyj tego customu co Ci dałem :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   asche24

asche24

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 6h

Posted 14 April 2012 - 19:29

Straaasznie dziękuję ^^ zaraz zabieram się do roboty i spróbuję : ))
  • 0


0 user(s) are reading this topic