←  Xperia arc S

Sony.yt - International Sony Forum

»

mkv na xperi arc s

Ardel - zdjęcie Ardel 11 kwi 2012

Mam taki problem. Mam nową xperię arc s i chce na niej oglądać filmy w HD 720p i 1080p. Używam programów takich jak Mobo i MX Player (wersja darmowa) do odtwarzania plików mkv, ale obraz przycina delikatnie. Co zrobić aby filmy były wyświetlane płynnie? Strasznie mi na tym zależy. Miał ktoś podobny problem?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 11 kwi 2012

Musisz pobawić się w ustawieniach. Możesz zmienić z poziomu telefonu nazwę pliku i na końcu dopisać np. . mp4.
Lepiej użyć konwertera i wziąć je w mp4. Możesz ustawić ilość fps i bitrate na najwyższy. Jakość w telefonie będzie ta sama, a film będzie szedł płynnie. Ustaw też rozdzielczość filmu zgodną z telefonem, czyli 480x854 pixele. Mi na neo v pomogło :)
Odpowiedz

adrian8308 - zdjęcie adrian8308 18 sie 2012

U mnie jest to samo, też film 720p przycina. Będę w domu to pobawie się ustawieniami.

Wysłane z XPERIA ARC S
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 19 sie 2012

po co w ogóle oglądać w HD skoro rozdzielczość ekranu i tak jest mniejsza? lepszej jakości i tak nie zobaczysz.
Odpowiedz

adrian8308 - zdjęcie adrian8308 19 sie 2012

po co w ogóle oglądać w HD skoro rozdzielczość ekranu i tak jest mniejsza? lepszej jakości i tak nie zobaczysz.


Kolego Arc S może służyć jako odtwarzacz dla telewizora, w komplecie z tel dostajesz kabel HDMI
Ja za pomocą tel oglądam naprawdę dużo filmów, fajna sprawa, taki kieszonkowy odtwarzacz.

Wysłane z XPERIA ARC S
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 19 sie 2012

Kolego Arc S może służyć jako odtwarzacz dla telewizora, w komplecie z tel dostajesz kabel HDMI
Ja za pomocą tel oglądam naprawdę dużo filmów, fajna sprawa, taki kieszonkowy odtwarzacz.

Wysłane z XPERIA ARC S

"kolego", OP nic nie pisał o wyświetlaniu filmów na ekranie telewizora.
Odpowiedz

adrian8308 - zdjęcie adrian8308 19 sie 2012

"kolego", OP nic nie pisał o wyświetlaniu filmów na ekranie telewizora.

Ok myślałem że po prostu nie wiesz ;)

Wysłane z XPERIA ARC S
Odpowiedz