←  Xperia arc S

Sony.yt - International Sony Forum

»

mkv na xperi arc s

Ardel's Photo Ardel 11 Apr 2012

Mam taki problem. Mam nową xperię arc s i chce na niej oglądać filmy w HD 720p i 1080p. Używam programów takich jak Mobo i MX Player (wersja darmowa) do odtwarzania plików mkv, ale obraz przycina delikatnie. Co zrobić aby filmy były wyświetlane płynnie? Strasznie mi na tym zależy. Miał ktoś podobny problem?
Quote

phillix's Photo phillix 11 Apr 2012

Musisz pobawić się w ustawieniach. Możesz zmienić z poziomu telefonu nazwę pliku i na końcu dopisać np. . mp4.
Lepiej użyć konwertera i wziąć je w mp4. Możesz ustawić ilość fps i bitrate na najwyższy. Jakość w telefonie będzie ta sama, a film będzie szedł płynnie. Ustaw też rozdzielczość filmu zgodną z telefonem, czyli 480x854 pixele. Mi na neo v pomogło :)
Quote

adrian8308's Photo adrian8308 18 Aug 2012

U mnie jest to samo, też film 720p przycina. Będę w domu to pobawie się ustawieniami.

Wysłane z XPERIA ARC S
Quote

najodleglejszy's Photo najodleglejszy 19 Aug 2012

po co w ogóle oglądać w HD skoro rozdzielczość ekranu i tak jest mniejsza? lepszej jakości i tak nie zobaczysz.
Quote

adrian8308's Photo adrian8308 19 Aug 2012

po co w ogóle oglądać w HD skoro rozdzielczość ekranu i tak jest mniejsza? lepszej jakości i tak nie zobaczysz.


Kolego Arc S może służyć jako odtwarzacz dla telewizora, w komplecie z tel dostajesz kabel HDMI
Ja za pomocą tel oglądam naprawdę dużo filmów, fajna sprawa, taki kieszonkowy odtwarzacz.

Wysłane z XPERIA ARC S
Quote

najodleglejszy's Photo najodleglejszy 19 Aug 2012

Kolego Arc S może służyć jako odtwarzacz dla telewizora, w komplecie z tel dostajesz kabel HDMI
Ja za pomocą tel oglądam naprawdę dużo filmów, fajna sprawa, taki kieszonkowy odtwarzacz.

Wysłane z XPERIA ARC S

"kolego", OP nic nie pisał o wyświetlaniu filmów na ekranie telewizora.
Quote

adrian8308's Photo adrian8308 19 Aug 2012

"kolego", OP nic nie pisał o wyświetlaniu filmów na ekranie telewizora.

Ok myślałem że po prostu nie wiesz ;)

Wysłane z XPERIA ARC S
Quote