Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problemy z połączeniem z Zylo


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   a12w

a12w

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 10 April 2012 - 10:06

Witam wszystkich
Jestem tutaj nowy, więc na początku chciałbym wszystkich powitać. Mój problem z telefonem polega na tym, że nie mogę się z nim połączyć, żeby modyfikować w nim pliki. Wiem, wiem, niektórzy zaraz mi odpiszą "poszukaj na forum, gdzieś to już było". A i owszem, było, ale wszystkie zawarte rady w tamtym wątku nie pomogły.
Ogólnie telefon bezproblemowo łączy się z komputerem przez kabel. PC Companion chodzi bez zarzutu. Problem pojawia się z FAR-em i Omnius-em. Robie wszystko jak nakazano: ściągnąłem FAR-a z tego forum razem z wtyczkami. Wciskam "C" podłączam telefon i czekam. I czekam... Telefon włącza się w końcu (to chyba tryb pamięci masowej), a w obu programach nadal nic. Ubiegam następne pytanie - tak, próbowałem również z wciśniętym 2 i 5. Pomysły się kończą. Dajcie jakiś nowy kierunek. Z góry dziękuję.
  • 0

#2 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 10 April 2012 - 10:29

Urządzenie pamięci USB w "Łączności" ma byc na to ustawione.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 10 April 2012 - 13:33

Zainstaluj sterowniki gg flash: *512-gordons-gate-flash-driver-22011/ , wyłącz telefon, wejdź w farze w SEFP2 i podłącz wyłączony telefon trzymając "c" . Pojawi Ci się po chwili system plików w telefonie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   a12w

a12w

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 10 April 2012 - 14:08

Dziękuję za pomoc. Podziałało. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 10 April 2012 - 14:10

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic