Jump to content


Photo

[Rozwiązany] ponowne zablokowanie bootloadera?


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   dragon160

dragon160

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 3h 59m

Posted 10 April 2012 - 00:10

Czy jest jakas mozliwosc zeby zablokowac ponownie bootloader. W mojej neo v byl odblokowywany metoda test point - jesli to ma jakies znaczenie. Chodzi mi jedynie o mozliwosc aktualizacji oprogramowania od Sony.
Aktualnie przy aktualizacji z 0.42 do 0.62 z pozycji telefonu czy Sony PC Companion brickuje mi telefon ;/. Co robic?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 10 April 2012 - 00:59

Czekać :) Jeśli odblokowałeś telefon Omniusem - nie możesz najprawdopodobniej zablokować bootloadera. Jeśli odblokowałeś telefon Setoolem, byłaby taka możliwość gdybyś miał oryginalny backup, ale oprócz zablokowanego bootloadera wróciłby oryginalny stan simlocka. Dlaczego czekać? Ano dlatego że za miesiąc - dwa pojawi się nowe oprogramowanie z Androidem 4.0.3 Ice Cream Sandwich na pokładzie i wtedy aktualizacja będzie miała sens. Jeśli nie przez flashtoola, to boxem na pewno będzie się go dało zaktualizować :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 10 April 2012 - 08:56

Przecież jeżeli odblokuje się testpointem to można aktualizować.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   dragon160

dragon160

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 3h 59m

Posted 10 April 2012 - 13:49

W tym problem, że po odblokowaniu test-pointem nie mogłem robić aktualizacji od Sony bo brickowało telefon (dlaczego tak było? nie wiem).
Przed chwilą udało mi się zablokować ponownie bootloader programem s1tool i aktualnie z pozycji telefonu wgrałem soft 0.62 - tym razem bez bricka :)
Dzięki za pomoc mimo wszystko :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic