Jump to content


Photo

Problem z instalacją gier i aplikacji


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 09 April 2012 - 13:41

Witam,

Przy instalacji tychże gier, bądź też aplikacji jest problem... Mianowicie, po wybraniu danej gry, najpierw jest "Zaczekaj", potem jest, albo "operacja nie powiodła się", albo jest ok i dalej trzeba wybrać miejscu do zapisanie tej gry bądź aplikacji, wybieram folder. Pojawia się komunikat "Zapisano w folderze gry", dalej "Uruchomić teraz?", więc niby ok, ale... Pojawia się komunikat "Zaczekaj", a następnie błąd "Pamięć zapełniona. Usuń jeden lub więcej plików", podczas gdy mam ponad pół GB wolnego miejsca... Pojawia się to przy każdej aplikacji która przeszła wcześniejszy błąd "operacja nie powiodła się". Bawię się w usuwanie jakichś plików ale to nic nie działa. Co robić? Czy oddać telefon, żeby wgrali mi jeszcze raz oprogramowanie? Czy jest jakiś inny sposób?

Dzięki za pomoc
  • 0

#2 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 09 April 2012 - 13:51

Spróbuj przeflashować go Omniusem albo Wotanem,powinno pomóc. Na aplikacjach też tak jest?
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#3 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 09 April 2012 - 22:01

Napisałem, że na aplikacjach bądź grach... Dziś ściągałem Operę mini ze strony opery przez komputer potem wgrywając na telefon i wystąpił błąd, że nie można wykonać operacji, potem wszedłem poprzez telefon na stronę opery, no i ściągnąłem to przez telefon i dało radę zainstalować i działa ta opera.. dziwne, czemu działa ta ściągnięta przez telefon a tamta nie? Dodam, że wcześniej nie było takich problemów.. Może jednak pofatyguję się do serwisu...

O swoją drogą widzę, że krajan mi się trafił :D A gdzie dokładnie mieszkasz? ;>

Edited by gruby3001, 09 April 2012 - 22:02.

  • 0

#4 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 09 April 2012 - 22:32

A może jest coś nie tak z certyfikatami do gier? Bo na Nokii kiedyś mój kumpel miał ten sam problem. i wtedy chodziło o cert.
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 09 April 2012 - 23:16

A może jest coś nie tak z certyfikatami do gier? Bo na Nokii kiedyś mój kumpel miał ten sam problem. i wtedy chodziło o cert.


Bo nokia ma symbiana, gdzie czasem potrzeba certyfikatu lub złamanego systemu. Tutaj w Hazelu tego nie ma i nie będzie :)

Po co fatygować się do serwisu ? Wgraj sam na nowo oprogramowanie przez Update Service.
  • 0


0 user(s) are reading this topic