Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Dziwny problem z Track ID-Usuwa zapamiętane piosenki


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 07 April 2012 - 17:11

Nie wiem jak jest u innych ,ale u mnie po jakimś czasie nagle nie mam zapisanych piosenek w Track ID jednak gdy indetyfikuje nową to pojawia się aktualizacja której nie da się zainstalować :blink: i nagle przywraca mi też te zapamiętane piosenki.Miał lub ma ktoś podobną sytuację ?

EDIT:Dobra już sobie poradziłem z tym problemem więc temat można zamknąć

EDIT 2 :Więc tak na prośbę moderatora soniaczW800 podaje informację że problem sam się rozwiązał, ponieważ wcześniej wyskakiwała informacja o aktualizacji aplikacji TrackID (a teraz już nie wyskakuje) której i tak nie dało się zaktualizować. O dziwo telefon nawet po wgraniu od nowa ROM-a (łącznie z usuwaniem danych) po jakimś czasie sam przywraca te znalezione (jeżeli ma dostęp do internetu) piosenki i myślę że może to być powiązane z kontem na gmail dzięki któremu można pobierać aplikacje z Google play bo ja akurat wcześniej się logowałem.A jeśli komuś zależy na natychmiastowym przywróceniu tych wszystkich piosenek to po wejściu w TrackID wybieramy opcję ,,Nagraj" i nie musimy tak naprawdę w tym czasie identyfikować żadnej piosenki.Po chwili powinny zostać przywrócone wszystkie piosenki z TrackID jakie kiedykolwiek zostały znalezione

Edited by jack79, 28 May 2012 - 19:46.

  • 0


0 user(s) are reading this topic