Jump to content


Photo

k800i kilka pytań


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   rafal007

rafal007

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 5h 27m

Posted 06 April 2012 - 13:31

witam jestem tu nowy i nie obeznany w tuningu k800i
chciałbym się dowiedzieć
-do czego służą elfy
-jak instalować akustyke
-mam problem z farem: włączam program klikam n w programie i jak klikne just da flasher to program nie odpowiada i wyłącza się za każdym razem
za pomoc dzięki
  • 0

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 06 April 2012 - 13:44

1.Elfy to mini programy służące do modyfikowania telefonu, mają większe możliwości niż patche. :)
2,3. http://sony.yt/index...cje-k790ik800i/
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 06 April 2012 - 13:46

1. Elfy to miniprogramy, które możesz uruchamiać na telefonie po wgraniu elfpacka.
2. Akustykę wrzucasz do folderu: ifs/settings/acoustic/
3. Pobierz najnowszego fara z naszego downloadu i próbuj. Zainstaluj sterowniki gg flash, usuń antywirusy typu avira, avast, kacpersky.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   rafal007

rafal007

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 5h 27m

Posted 06 April 2012 - 14:03

wyłączyłem avasta uruchomiłem jako administrator i ze zgodnością na system xp i nic dalej to samo tylko tym razem nie wyskakuje brak odpowiedzi tylko od razu ię wyłącza
i jeszcze jedno jak ściągać z 4shared
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 06 April 2012 - 14:09

Nie napisałem wyłącz avasta tylko usuń i zrestartuj komputer. Wszystkie potrzebne programy masz w forumowym downloadzie, nie musisz korzystać z 4shared.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 06 April 2012 - 14:25

Przecież Avast nic nie miesza w Farze czy innym programie. Używam Avasta od kilku lat i NIGDY nie miałem z nim problemów, więc nie chce mi się wierzyć, że Avast przeszkadza Farowi.
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 06 April 2012 - 15:26

Sterowniki Usb zainstaluj bo nic z tego nie będzie i ściąg setola2lite 1.1 sprawdzisz nim cid bo nie wykluczone,że może ci się przydać. Można jeszcze Omniusem bo jest promocja ale lepiej setolem.
Nie trzeba usuwać żadnych antywirusów wystarczy na czas ściągania i rozpakowywania go wyłączyć.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!


0 user(s) are reading this topic