←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

7 new stock themes - v2

phillix's Photo phillix 04 Apr 2012

Instalacja:
(zalecam zrobić backup na wszelki wypadek)
Skopiować plik *.APK do /system.

Nadać odpowiednie uprawnienia : RW-R-R.

Przenieś plik do /system/app.

Usuń z /system/app plik oryginalny - DefaultThemes.apk.

Plik DefaultThemes_ver 2.apk zmień na : DefaultThemes.apk.

Zrób reboot.

Gotowe.


Posted Image

Posted Image


Please Login or Register to see this Hidden Content


DOWNLOAD2


W razie problemów, pisać!
Źródło:

Please Login or Register to see this Hidden Content



_______
phillix.

not found: Dodałem do naszego downloadu żeby nie zaginęły. :)
Edited by not found, 04 April 2012 - 19:54.
Quote

jack79's Photo jack79 04 Apr 2012

Szkoda że to działa na zasadzie podmiany plików,a w zasadzie jednego pliku i to jest kolejna rzecz której mi brakuje w Neo w porównaniu do ,,niesystemowego" C702
Quote

phillix's Photo phillix 04 Apr 2012

Ale te inne motywy mogą zmienić wszystkie ikonki :)
Ja miałem u siebie pierwszą wersję. Podobała mi się, ale ta też nie jest zła. Zachęcam do wgrywania :)

bartq92: Literówka
Edited by bartq92, 04 April 2012 - 21:45.
Quote

jack79's Photo jack79 04 Apr 2012

OK ,tylko trochę szkoda tracić te systemowe no, ale nie można mieć wszystkiego
Quote

phillix's Photo phillix 05 Apr 2012

Zawsze ktoś może Ci połączyć. Jeżeli chcesz motywy zmieniane bez wyłączania telefonu, jak np w c702 to proponuje wgrać miui albo cyanogenmod. Tylko te motywy zmieniają nawet wszystkie ikony :) ale instaluje się je tak samo jak pliki .thm

Edited by phillix, 05 April 2012 - 10:05.
Quote

jack79's Photo jack79 05 Apr 2012

Zawsze ktoś może Ci połączyć. Jeżeli chcesz motywy zmieniane bez wyłączania telefonu, jak np w c702 to proponuje wgrać miui albo cyanogenmod. Tylko te motywy zmieniają nawet wszystkie ikony :) ale instaluje się je tak samo jak pliki .thm


Powiem ci szczerze że jakoś nie mam przekonania do tych custom Romów

PS:Gdy wyjdzie już aktualizacja dla Neo V to będziesz ją wgrywał ? Bo jak coś to mógłbyś wtedy zaprezentować co zostało zmienione,poprawione itp.
Quote

phillix's Photo phillix 05 Apr 2012

Jak wyjdzie ICS to wgram raczej MIUI ICS, ale może się skuszę również na stocka. Na pewno rom będzie szybszy i stabilniejszy, łądniej będzie wyglądał ( wg mnie ) i...zobaczymy sami :D
Co do custom romów to też nie miałem przekonania, ale odkąd mam MIUI jestem dużo szczęśliwszy niż na stocku :D Jest dużo wygodniejszy ten rom od stocka. Ale jak masz jakieś pytania to zapraszam do tematu o MIUI :D używam go na co dzień.
Quote

jack79's Photo jack79 05 Apr 2012

Aha,ok w porządku,myślałem że się skusisz na wgranie oficjalnego ICS :D ,bo dla Neo V,Arc S oraz Ray ma wyjść najwcześniej ,a niestety dla pozostałych Xperii trzeba będzie trochę poczekać trochę nie rozumiem takiego podejścia no ale dobra (chodzi mi o to że w pierwszej turze są tylko trzy modele)+jeszcze dochodzi oczekiwanie na brandowaną wersję ICS.Przy okazji zrobiłem zrobiłem dzisiaj kopię orginalnego romu więc jakby mi coś nie pasowało w ICS lub nie wprowadzą jakiś sensownych zmian
Quote

phillix's Photo phillix 05 Apr 2012

Skoro masz kopię systemu to możesz zobaczyć jakieś motywy czy coś :D Oczywiście do tych motywów wymagany jest root :P
Quote

jack79's Photo jack79 06 Apr 2012

Wczoraj akurat specjalnie wgrywałem ROM (soft) za pomocą SEUS-a specjalnie po to żeby sobie zrobić tą kopię tylko dziwi mnie że zajmuje ponad 200 MB,natomiast normalny czysty tylko 26 MB :blink: i potem miałem problem z przywróceniem zainstalowanych aplikacji i nie przywróciło mi wszystkich więc chyba nie będę się w to bawił
Quote

phillix's Photo phillix 06 Apr 2012

Mi kopia zajmuje ponad 500mb. Czym zrobiłeś kopie? Ja robię w recovery, a kopie aplikacji i danych w titanum backup.
Quote

jack79's Photo jack79 06 Apr 2012

Kopię danych robiłem za pomocą My backup

Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 22 Apr 2012

Zrobiłem wg instrukcji. Wchodzę w ustawienia i motywy a tam nic.. Czarny ekran i tyle. Nie zwiesza się ani nic. Po prostu jakby było pusto.. Mam zrootowany telefon.

Pomoże ktoś?
Edited by not found, 22 April 2012 - 20:53.
ort ;)
Quote

phillix's Photo phillix 27 Apr 2012

Wgraj jeszcze raz. Trzeba rozruszać system. Chociaż jak chcesz możesz wgrać oficjalnego ICS, a tam jest kilka lepszych wg mnie motywów.

Edited by phillix, 27 April 2012 - 05:56.
Quote