←  P910

Sony.yt - International Sony Forum

»

ekran zakup/wymiana

Erin - zdjęcie Erin 03 kwi 2012

mam pytanie do tych, którzy znają się na rozbieraniu naszych SE

czy taki ekran to dobry wybór?

Please Login or Register to see this Hidden Content


z resztą to chyba jedyna aukcja na tym serwisie z ekranem do p910i

czy wymiana takiego ekranu jest trudna? chcę to zrobić sam ale nie rozkręcałem tego telefonu jeszcze.

jakieś wskazówki może?
co do samego telefonu to z niewiadomych przyczyn po kilku miesiącach nieużywania połowa ekranu przestała działać, a właściwie dotyk działa ale tak jak by przesunięty o połowę ekranu w lewo, kalibracja nie pomaga ... resety, wgrywanie nowego oprogramowania etc nie też nie, więc wyślę że jest uszkodzony ekran.
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 03 kwi 2012

1- ekran czyli lcd
2- digitizer (to z aukcji)
akurat twojego modelu nie rozbieralem ale mysle ze sobie z tym poradzisz zapytaj sprzedawce czy dotyk jest z klejem bo jesli nie to czeka cie troszke zabawy tasma dwustronna...
troche dziwny przypadek , ale tez bym zaczal od zmiany dotyku a na forum pewnie jest serwisowka
a jak chcesz to poszukaj na allegro lombard61 maja w kartonie uszkodzone p910i za 20pln pewnie je dostaniesz
Użytkownik not found edytował ten post 03 kwiecień 2012 - 21:34
:literówka ;)
Odpowiedz

Erin - zdjęcie Erin 03 kwi 2012

no niby jest serwisówka...
poza tym ja mam same "dziwne" przypadki... :/
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 03 kwi 2012

z reguły zadko cos sie dzieje samo z siebie ... no ale nie ma co sie łamac dotyk nie kosztuje majatku a od czegos trzeba zaczac jak reflash nie pomaga
tak pomyslalem skoro sa filtry lcd to moze i sa filtry digitizera to tylko taka mała sugestia nalezaloby to dobrze wygooglowac ...elektroda itp.itd
Odpowiedz