Jump to content


Photo

Live With Walkman - pytania i odpowiedzi


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 02 April 2012 - 14:27

Posiadam Live'a od kilku dni a nikt jeszcze nie założył takiego tematu, więc pytajcie, a ja postaram się odpowiedzieć ;)
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 02 April 2012 - 14:38

Lepiej było by gdybyś zrobił recenzję i tam były by pytania, ale wobec tego - jak głośno gra ten telefon na głośniku? Do jakiego modelu SE można go porównać pod względem glosnosci?
Jak z obudową? Solidna w praktyce czy tylko w teorii?
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 02 April 2012 - 14:57

Gra podobnie jak w995 na oryginalnej akustyce.
Obudowa solidna, front wykonany z śliskiego plastiku, klapka wykonana z 'gumowego' plastiku coś jak w w595s. Telefon leży dobrze w dłoni dzięki lekkiemu zaokrągleniu z tyłu.
  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 02 April 2012 - 15:00

W sms wygodnie się pisze? Ekran tam jest chyba 3", mam rację?
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 02 April 2012 - 15:09

Ekran ma 3.2" ;). W trybie pionowym czasem zdarza mi się nie trafiać w litery, natomiast w poziomym zero problemów i pisze się bardzo dobrze.

Edited by vad3r, 02 April 2012 - 15:10.

  • 0

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 02 April 2012 - 15:16

A aparat jaki? Zapewne 5mpx i ten sam moduł co w neo v. Mógłbyś zamieścić kilka zdjęć? Mam na myśli różne tryby :)
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 02 April 2012 - 15:38

Przy okazji ja mam jedno pytanie ,otóż czy dodali jakiś normalny equalizer w walkmanie ? (najlepiej jakbyś go opisał)

Edited by jack79, 02 April 2012 - 17:07.

  • 0

#8 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 02 April 2012 - 15:46

Aparat ten sam ;) Jedną fotkę wczoraj wrzuciłem do galerii, zaraz tutaj wrzucę kilka innych.
Co do equalizera to kicha, to samo co w Xperiach - 10 opcji do wyboru i tyle. Mam nadzieję że w Andku 4.0 dodadzą jakiś fajny equalizer. Na razie trzeba używać PowerAMP'a..
  • 0

#9 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 02 April 2012 - 17:13

Szczerze mówiąc liczyłem że będzie jakiś lepszy equalizer w tym LVW ,ale jak widać ten telefon oferuje to samo co wszystkie inne Xperie z 2011.Też liczę na to że w ICS dodadzą jakiś lepszy EQ i pozostaje tylko modlić się żeby tak się stało :rolleyes:
  • 0

#10 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 02 April 2012 - 17:34

A tam... Zainstalujcie PlayerPro i dsp manager i bedzie swietnie
  • 0
Posted Image

#11 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 02 April 2012 - 17:45

Obiecane fotki:

1. Hikaru :)

Posted Image

2.Zdjęcie panoramiczne tylko że nie wyszło bo pokój, i ciemno :/
Posted Image

3.Pudełko LIve'a
Posted Image

4. NIebo xd
Posted Image

5. Widok z okna
Posted Image
  • 0

#12 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 02 April 2012 - 17:55

Według mnie to te zdjęcia to porażka. Stare, poczciwe K510 zrobi chyba lepsze fotki :blink:
Dołączona grafika

#13 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 02 April 2012 - 17:59

Otworzylem je na neo v przez tapa talk i też tragedia niestety :( porównując z neo, to neo robi o wiele lepsze fotki. Są one prosto z telefonu? Są programy i hostingi, które wbrew naszej woli niszczą zdjęcie.
  • 0
Posted Image

#14 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 02 April 2012 - 18:56

Jutro/pojutrze postaram się napisać recenzję :). I spróbuję zrobić kilka fotek na zewnątrz, zobaczymy ;).
  • 0

#15 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 03 April 2012 - 18:14

Według mnie to te zdjęcia to porażka. Stare, poczciwe K510 zrobi chyba lepsze fotki :blink:


No bez przesady,ty chyba nie widziałeś jeszcze słabych zdjęć o np. C702 czy C510 można powiedzieć że robią słabe zdjęcia.Z danych EXIF wynika że LVW ma taką samą matrycę co Neo V więc to może jest to wina zbyt dużej kompresji zdjęć.

EDIT:Błąd LVW nie ma takiego samego obiektywu co Neo V,bo sprawdzałem dane EXIF na Neo za pomocą programu exif viewer i wygląda na to że LVW ma obiektyw o ogniskowej 3.5 mm ,a w Windowsie pokazało mi 4 mm więc chyba stąd ta słaba jakość zdjęć

EDIT2:Teraz to już nic z tego nie rozumiem, bo wychodzi na to że Neo V ma także obiektyw o ogniskowej 3.5 mm.Przykładowo Neo i Ray mają 4.1 mm

Edited by jack79, 03 April 2012 - 19:15.

  • 0

#16 OFFLINE   ReeV

ReeV

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 2h 10m

Posted 17 April 2012 - 09:42

Witam.
Nie wiem czy dobry dzial, ale sprobuje tu;)
Chodzi o to, iz mam w kompie (stacjonarny) neta z kablowki i chcialbym tego neta udostepnic przez wifi, zebym mogl sobie normalnie w chacie korzystac z neta w telefonie. Do dyspozycji mam karty TP-LINK TL-WN422G oraz MSI US54G i z tego co mi wiadomu musze zrobic access point'a, czyli najlepiej w ustawieniach systemowych stworzyc polaczenie ad hoc. Sam zaczlem od tego, czytalem na necie, ogladalem na YT i wszystko teoretycznie powinno dziala, ale ***. Telefon widzi pelno sieci w wiezowcu, ale utworzonej przeze mnie nie. Probowalem to samo na obu kartach i na 2-och systemach XP oraz 7 i nic. Probowalem tez programu connectify i tez nic (siec stworzona, ale koma jej nie widzi);/ A telefon sprawny, bo w 2-och galeriach, gdzie sprawdzalem laczy sie bezproblemowo do tamtejszych sieci.
Dlatego chcialbym prosic o jakies porady, wskazowki, co robie zle (moze wszystkoPosted Image i czy da sie rozwiazac ten szczerze powiem chyba blachy problem, ale dla mnie za trudny;D

Z gory dziekiPosted Image
  • 0

#17 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 17 April 2012 - 10:05

Witam.
Nie wiem czy dobry dzial, ale sprobuje tu;)
Chodzi o to, iz mam w kompie (stacjonarny) neta z kablowki i chcialbym tego neta udostepnic przez wifi, zebym mogl sobie normalnie w chacie korzystac z neta w telefonie. Do dyspozycji mam karty TP-LINK TL-WN422G oraz MSI US54G i z tego co mi wiadomu musze zrobic access point'a, czyli najlepiej w ustawieniach systemowych stworzyc polaczenie ad hoc. Sam zaczlem od tego, czytalem na necie, ogladalem na YT i wszystko teoretycznie powinno dziala, ale ***. Telefon widzi pelno sieci w wiezowcu, ale utworzonej przeze mnie nie. Probowalem to samo na obu kartach i na 2-och systemach XP oraz 7 i nic. Probowalem tez programu connectify i tez nic (siec stworzona, ale koma jej nie widzi);/ A telefon sprawny, bo w 2-och galeriach, gdzie sprawdzalem laczy sie bezproblemowo do tamtejszych sieci.
Dlatego chcialbym prosic o jakies porady, wskazowki, co robie zle (moze wszystkoPosted Image i czy da sie rozwiazac ten szczerze powiem chyba blachy problem, ale dla mnie za trudny;D

Z gory dziekiPosted Image


Spróbuj za pomocą programu Virtual Router
  • 0

#18 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 17 May 2012 - 15:42

A jak z baterią i jej wytrzymywaniem ? bo w recenzji plusa mówili że max 14h wytrzyma i można gadać max 15 min.To prawda czy gadają od rzeczy ?

Edited by timmi, 17 May 2012 - 16:44.

  • 0

#19 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 17 May 2012 - 15:51

15 minut rozmów? Niemożliwe... Podczas rozmowy ekran się wyłącza, przez co część energii się oszczędza.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#20 OFFLINE   kasiaczek1208

kasiaczek1208

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 42m

Posted 16 August 2012 - 21:20

Witam!
Mam telefon od ok. 10 dni. Problem tkwi w tym że przez jakąś godzinę mogę normalnie korzystać z internetu,androida,gg itp. a później wszystko się psuje i na nic wejść nie mogę! Ściągam wifi od siebie z routera. Gdy mam wifi i zasięg na full i próbuję wejść na jakąś stronę internetową to w ogóle mi się nie ładuje. Tak samo z androidem , ciągle się ładuje i po paru minutach wyskakuję : błąd łączenia. Internet,WAP skonfigurowane na telefonie! Nie wiem w czym tkwi problem bo raz działa a raz nie! Proszę o pomoc
  • 0


0 user(s) are reading this topic