Jump to content


Photo

K550i problem z zasięgiem i bluetooth


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 27 March 2012 - 07:23

Witam mam dość spory problem a mianowicie mam k550i w wersji w610i i zasiegu nie mam. Bardzo rzadko sie zdarza by byl. Sprawdzałem antene w innym k550i i dziala bez zarzutu. Z kolei w drugim nie dziala bluetooth. Gdy go włąćzam wyskakuje że jest właczone ale ikony nie ma no i nie łączy wcale. Nawet nie wyszuka. Co może być z tymi dwoma telami??
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 27 March 2012 - 09:22

Myślę, że w jednym problemem jest zasięg, a w drugim uszkodzony bluetooth :) A tak na serio - zacząłeś od podstawy - flashowania? Jeśli zasięg jest w granicach jednej kreski - zera, to podejrzewam uszkodzoną końcówkę mocy. Od dawna się tak dzieje? Jeśli to uszkodzenie hw, to nie oplaca się tego naprawiać, taniej wyjdzie kupić sprawną płytę główną w sieci :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 27 March 2012 - 09:49

flashowany byl nie raz - podstawa. zasieg kompletnie zanika. rzadko ma przeblyski by dzialal. w sumie prawie od zakupu. dobrze smigal po zakupie przez dwa tygodnie no i sie pozniej zaczelo. a tym drugim bt co by zrobic??
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 27 March 2012 - 10:37

Rozkręć i sprawdź czy antena jest na swoim miejscu. Cóż możesz więcej zrobić? W tym pierwszym to na 99% końcówka mocy - lubi padać w tym modelu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 29 March 2012 - 10:50

wszystko jest na nalezytym miejscu. rece mi opadaja...
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic