Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Wgrywanie R7CA065 do Elma


  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 OFFLINE   mani3ck

mani3ck

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 2h 1m

Posted 26 March 2012 - 21:53

Witam!
To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich serdecznie. Dwa tygodnie temu debrandowałem kumplowi elma za pomocą Omniusa i później przez SEUS aktualizowałem do R7CA065, dziś niestety nie mogę tego powtórzyć. Omnius w ogóle nie łączy się z serwerem, co może być przyczyną i czy istnieją inne sposoby na wgranie nowego softu ponieważ ma wiele zalet.

Edited by not found, 26 March 2012 - 22:09.
: ort i literówki ;)

  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 26 March 2012 - 22:06

votan i pewnie far ..
  • 0

#3 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 26 March 2012 - 22:13

Konto trzeba założyć,reszta jest za free.

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#4 OFFLINE   mani3ck

mani3ck

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 2h 1m

Posted 27 March 2012 - 20:19

Ściągnałem i zarejestrowałem Wotana, wgrywam niebrandowany soft R7CA061 ale przy próbie aktualizacji
SEUSem pisze że oprogramowanie jest aktualne jak klikam napraw również nie wgrywa nowszego R7CA065. Macie jakiś wskazówki?
Z góry dzięki.
  • 0

#5 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 27 March 2012 - 21:36

Od razu wgraj R7CA065 Wotanem i po sprawie :)
WALKMAN?

Posted Image

#6 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 28 March 2012 - 08:30

Przecież Omnius działa,tylko może nie zarejestrowałeś konta. Nie obsługuje kilku poczt min. wp.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#7 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 28 March 2012 - 11:08

a ja sądze,że powinieneś dać pc companion napraw telefon a nie uaktualnij telefon. Wtedy powinno wgrac nowego softa.
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   mani3ck

mani3ck

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 2h 1m

Posted 28 March 2012 - 18:27

Wybierając język polski w Wotanie nie ma do wyboru R7CA065, można go odrazu zainstalowac ale nie będzie języka polskiego. Dawałem również napraw telefon i cały czas jest 61. Co do Omniusa 2 tyg temu działał, od przedwczoraj nie łączy sie z serwerem próbowałem na koncie o2 i gmail.
@neron Omnius działa Ci darmowo czy kupowałeś jakies punkty?
  • 0

#9 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 28 March 2012 - 18:38

Darmowo. Wczoraj rano próbowałem i się łączę. Może miałeś przesilenie serwera. Wgraj ten R7CA065 bez custom. Potem custom możesz dograć farem.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#10 OFFLINE   mani3ck

mani3ck

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 2h 1m

Posted 28 March 2012 - 18:43

Darmowo. Wczoraj rano próbowałem i się łączę. Może miałeś przesilenie serwera. Wgraj ten R7CA065 bez custom. Potem custom możesz dograć farem.


To chyba nie przesilenie serwera próbuje od 2 dni o róznych porach i nic. Mam założone 2 konta, na stronie sie normalnie loguje, w programie mam "Błąd serwera (3)" kod błędu DA3FFF3DAF1CA5F6

Na jakim serwerze masz szkrzynke pocztową? o ile ma to jakieś znaczenie ponieważ na stronie sie loguje normalnie...

Edited by mani3ck, 28 March 2012 - 18:50.

  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 28 March 2012 - 18:54

Pewnie jak to zwykle w takich przypadkach bywa to wina syfu typu Koshmarsky "antywirus", avast, avira i inna szmira. Weź to odinstaluj, wyłącz firewalla i próbuj :) Jeśli nadal nic, raportuj błąd na forum Omniusa.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   mani3ck

mani3ck

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 2h 1m

Posted 28 March 2012 - 19:11

Pewnie jak to zwykle w takich przypadkach bywa to wina syfu typu Koshmarsky "antywirus", avast, avira i inna szmira. Weź to odinstaluj, wyłącz firewalla i próbuj :) Jeśli nadal nic, raportuj błąd na forum Omniusa.


Wyłączyłem avasta i zaporę systemową i dalej nic, instaluję właśnie Wotanem R7CA065 wybrałem język English i United Kingdom, podejżewam że nie będzie j. polskiego, a ciekawe co sie stanie jak zaaktualizuje PC Companion... Zastanawia mnie ten Omnius ponieważ około 2 tyg temu zainstalowałem nim bezproblemu pliki FS i Main do Elma które pozwoliły mi później na aktualizacje PC Companion a teraz ani tak ani tak...
  • 0

#13 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 28 March 2012 - 19:17

Nie napisałem wyłącz tylko odinstaluj, zrestartuj komputer i dopiero próbuj. Jak chcesz dobrego antywira to dr web albo ostatecznie nod 32 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#14 OFFLINE   mani3ck

mani3ck

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 2h 1m

Posted 28 March 2012 - 20:11

Niestety Omnius dalej nie ruszył, dalej błąd serwera, ale...

Zainstalowałem Wotanem R7CA065, mam język polski, tylko w informacjach o oprogramowaniu w menu serwisowym zamiast CENTRAL EUROPE jest WESTERN EUROPE czy ma to jakis wpływ na uzytkowanie telefonu?

Edited by mani3ck, 28 March 2012 - 20:13.

  • 0

#15 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 28 March 2012 - 20:19

Nie ma żadnego :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#16 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 28 March 2012 - 20:19

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic