Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Karta pamięci


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 26 March 2012 - 13:33

Siema,
Mam zamiar kupić kartę micro sd i mam kilka pytań.
1. Jaką firmę polecacie? Chodzi mi o to aby nie było przycinek/przywieszek po włączeniu lub w trakcie używania telefonu tak jak to było z kartami m2 od SanDiska.
2. Czym się różni sd a sdhc?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 March 2012 - 13:57

1. Sony albo sandisk - dwie najbardziej zaufane firmy :)
2. SD mają pojemność do 2GB, SDHC powyżej. W zasadzie aktualnie tylko zakup wersji SDHC wchodzi w grę, a czy kupisz 8GB, 16 GB czy 32 GB to zależy od Twojego telefonu i potrzeb :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 26 March 2012 - 14:05

OK. Mam jeszcze 1 pytanko, telefony obsługują karty class 10?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 March 2012 - 14:18

Nie wiem o jaki model pytasz, ale nowe Xperie obsługują wszystkie dostępne na rynku karty SD / SDHC :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 March 2012 - 15:00

Najlepsze to adata, kingston, sandisk, a mniej to Samsung goodram i inne. Ja na neo v mam kingstona 8gb sdhc class 4 i mam szybki zapis, odczyt i nie ma mowy o zawieszeniu. Kupiłem ją na allegro za 15zł :-)

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 1
Posted Image

#6 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 26 March 2012 - 19:07

Za kilka dni przyjedzie do mnie SE Live no i się zastanawiałem jaka karta (2gb które jest w pudełku to strasznie mało jak na walkmana) :P. Wezmę chyba 32GB bo niewielka różnica cen, a karta zawsze się przyda. A co do firm to pewnie Sandisk ew. Kingston, zobaczę jakie ceny.

ps. Live zalicza się do Xperii :P?
  • 0

#7 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 March 2012 - 20:50

Live to jak najbardziej xperia. Ja mam 8 jak wspomniałem i nie starcza mi to, więc myślę o 16 albo 32. Polecam kupić w telemaxie na allegro, choć na forum Android narzekają, że strasznie dużo podróbek, szczególnie kart i sluchawek.. nie wiem ile w tym prawdy. Towar, który od nich kupiłem wygląda i gra (słuchawki) jak oryginalny. Sorki za ot.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 March 2012 - 21:22

Live to nie jest xperia. To po prostu Live with Walkman czyli Walkman na Androidzie :) Bez problemu obsłuży kartę 32 GB, więc możesz śmiało kupować ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 27 March 2012 - 06:27

Że obsłuży 32GB to ja wiem ;). Dzięki za pomoc, można zamknąć.
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 March 2012 - 09:23

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic