Jump to content


Photo

[Rozwiązany] bateria BST-33


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 21 March 2012 - 10:46

jak wszyscy wiemy, bateria bst-33 w c702 jest taka sama jak w k800i

potrzebowałem mocniejszej baterii w k800i więc przełożyłem ją z c702 na czas około 2 tygodni... podczas ładowania owej baterii w k800i występował błąd ładowania trzeba było uruchomić tel na nowo i podłączyć jeszcze raz po czym ładowanie było w porządku do 100%

teraz gdy już nie potrzebuję w k800i tej baterii przełożyłem ją ponownie do c702 i pojawił się problem...
mianowicie po podłączeniu ładowania pisze że się ładuje ale gdy np. po godzinie odłączę ładowanie to bateria "stoi" na 2-4% i telefon daje komunikat o rozładowanej baterii...

można to jakoś jeszcze uratować?

jeśli nie to proszę o pomoc w znalezieniu na popularnym serwisie aukcyjnym oryginalnej baterii bst-33 bo jak wszyscy dobrze wiemy podróbek wszędzie pełno z napisem "oryginalna"
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 21 March 2012 - 10:58

A w innym telefonie ładuje się prawidłowo? Ja bym się na Twoim miejscu rozejrzał za BST-40:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Jest ciut grubsza, ale ma większą pojemność :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 21 March 2012 - 11:02

a gdybym chciał od razu 2 to do k800i też wejdzie?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 21 March 2012 - 11:04

Tak :) Powinna pasować do każdego modelu wykorzystującego BST-33, w niektórych co najwyżej mogą być trudności z założeniem klapki od baterii ;)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 21 March 2012 - 11:11

co do pytania czy w innym tel. ładuje prawidłowo - to w k800i od początku był błąd mam jeszcze jeden k800i więc mogę zerknąć czy w nim będzie ok, a innych telefonów które używają tej baterii to obecnie nie mam niestety.
  • 0

#6 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 23 March 2012 - 11:34

problem polega na tym że ładowarka się rozkraczyła :/ na kablu USB i pod innymi ładowarkami wszystko śmiga, mimo wszystko baterie i tak wymienię.

dzięki Jurij za pomoc ;)
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 23 March 2012 - 11:49

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic