Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Hazel - prośba o pomoc - usunięty plik layout_main


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   piotrwr

piotrwr

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 5h 32m

Posted 19 March 2012 - 10:22

Witam, proszę o pomoc. Modyfikując FARem przypadkowo usunąłem plik layout_main.xml (soft z orange, jeśli to ma znaczenie). Najprościej byłoby wgrać taki plik na nowo, niestety nie mam kopii. Próbowałem flashowania Omniusem, ale wyskakuje mi błąd w łączeniu z serwerem pomimo, że mam założone konto na ich stronie. Nigdzie nie znalazłem jak można to zrobić (tzn flashowć) FARem dla tego modelu. Przy okazji czy jest możliwość skopiowania plików systemowych inaczej niż za pomocą skryptu? Będę wdzięczny za podpowiedź jak można poradzić sobie z tym problemem.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 March 2012 - 11:53

Możesz rozpakować system plików Hazela za pomocą tego poradnika: http://sony.yt/index...-platformie-a2/ i wyciągnąć layout po czym wgrać go farem do telefonu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 19 March 2012 - 19:00

Jeśli chcesz podeśle Ci oryginalny layout_main.xml. ;)

A co do flashowania Far-em jest bardzo proste. potrzebna jest tylko wtyczka SEFP2 którą wrzucasz do PLUGINS w folderze Far-a. potem naciskasz 'n' i wtyczke SEFP 2 potem 'conect' i podłączasz telefon jak w Omniusie.

Jurij: Posty użytkowników neron oraz phillix zostały usunięte - brak związku z tematem.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   piotrwr

piotrwr

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 5h 32m

Posted 20 March 2012 - 14:53

Dzięki za pomoc. Poradziłem sobie już z tym. Wgrałem layout wg poradnika Jurija, ale to nie pomogło. Więc następnie wgrałem całego rozpakowanego softa FARem, telefon jeszcze nie zadziałał do końca, ale to wystarczyło, żeby zaktualizować oprogramowanie przez Companiona. Temat do zamknięcia
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 20 March 2012 - 15:06

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic