Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Co to jest? Taśma -W910i


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Don't

Don't

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 10m

Posted 13 March 2012 - 19:16

Witam, obecnie mam SE x10 mp. Dlatego musze podreperować moje W910i i sprzedać poprostu. Kupiłem już cały panel do niego, bo poprzedni nie wytrzymał sił działających na niego, złamałem się :) A przy okazji została uszkodzona jedna z taśm, przeszukałem allegro ale nie znalazłem jej. Są tylko łączące głośnik i aparat z płytą i do LCD. Wstawiam foty i możecie będziecie wiedzieć co to, gdzie to kupić lub czy da się naprawić to... Byle działało...

Pliki są wysokiej rozdzielczości, także po kliknięciu w nie można zauważyć wszystko co i jak. Dodatkowo zaznaczyłem gdzie on idzie i po co jest podłączony...

Posted Image

Posted Image
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 March 2012 - 19:25

Pliki są wysokiej rozdzielczości, także po kliknięciu w nie można zauważyć wszystko co i jak. Dodatkowo zaznaczyłem gdzie on idzie i po co jest podłączony...


Dowcip, dowcip :) Tej tasmy nie skleisz, musisz kupić nową. Szukaj uszkodzonych modeli, z takiego z rozbitym ekranem np. najprędzej dostaniesz taką część, chociaż z trupami z allegro nigdy nie wiadomo...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Don't

Don't

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 10m

Posted 13 March 2012 - 19:26

A ta taśma się jakoś nazywa żebym mógł ją jakoś odnaleźć?
  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 March 2012 - 19:32

W uszkodzonym w910 będziesz mieć tą taśmę, więc numer taśmy zbędny. Z resztą nie widziałem, żeby ktoś na allegro w tytule podawał numer taśmy.
BTW, nie wiem czy taśmy mają numery / modele, ale raczej tak :-)

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   rune

rune

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 77 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 13 March 2012 - 19:39

Nazwa: Speaker Flex Module
Kod części: 1200-2713

Na przykład:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Mam nadzieję, że pomogłem :)
  • 2
Ambasador marki XPERIA

#6 OFFLINE   Don't

Don't

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 10m

Posted 14 March 2012 - 10:06

Nawet bardzo, wielkie dzięki ;)
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 March 2012 - 16:45

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic