Jump to content


Photo

Recenzja HPM-88


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   NightRider

NightRider

    Master Of Darkness

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 11d 12h 22m

Posted 01 September 2011 - 01:34

HPM-88 Noise Cancelling Headphopnes - pierwsze słuchawki redukujące szumy

Potężne brzmienie
Zmaksymalizuj czystość i moc dźwięku dzięki redukcji szumów. Doskonała równowaga głębokich basów i czystych tonów wysokich.

Bezpiecznie dopasowane
Wkładki do uszu z membranami bezpiecznie i wygodnie trzymają się w uszach. Klawisz do obsługi połączeń i wbudowany mikrofon pomagają wydajnie pracować i bawić się do utraty tchu.

Bierz muzykę, odrzuć hałas
Utwórz cichą przestrzeń dla muzyki w słuchawkach HPM-88, włączając redukcję szumów. Idealne, aby cieszyć się krystalicznie czystą muzyką podczas podróży, pracy lub odpoczynku.

- eliminują do 75% hałasu z otoczenia (12 dB przy 200-500 Hz)
- Nie wymaga dodatkowej baterii - są zasilane z telefonu
- Futerał ochronny w komplecie
- niewielkie słuchawki douszne z wkładami 13.5 mm


Pierwsze wrażenia
Słuchawki zapakowane w ładne pudełko.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

W pudełku znajdziemy zestaw słuchawkowy HPM-88, silikonowe wkładki douszne w trzech różnych rozmiarach, futerał ochronny i kartę gwarancyjną.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Wykonanie
Zestaw słuchawkowy HPM-88 jest wykonany bardzo starannie, a jakość użytych materiałów jest wysoka.

Posted Image

Dzięki swoim kształtom bardzo dobrze trzymają się w uszach.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Pilocik z mikrofonem posiada dwa przyciski do odbierania/rozłączania rozmów i włączania/wyłączania funkcji noise cancelling, włączoną funkcję noise cancelling sygnalizuje zielona dioda.

Posted Image

Jakość dźwięku
Jakość dźwięku jest na bardzo wysokim poziomie, dźwięk jest niemal krystalicznie czysty, wyraźnie czuć basy i soprany, możemy posłuchać dość głośno myzyki i nic nie charczy nawet na maksymalnej głośności z podciągnietymi basami na maksymalną wartość, słychać dosłownie każdy szczegół w piosence, którego np. w HPM-70 nie było słychać.
Po włączeniu noise cancelling byłem naprawdę miło zaskoczony, że aż tyle ta funkcja daje, działa nawet z wyłączoną muzyką, testowałem to tak, że stanąłem przy włączonym telewizorze włączyłem noise cancelling nagle dźwięk z telewizora ucichł tak jakby grał 10 metrów dalej i jego barwa dzwięku zmieniła się z basowej na sopranową, przy muzyce nie słyszymy praktycznie wogóle otoczenia lecz gra trochę ciszej z lekko gorszą jakością dźwięku.

Podsumowanie
Zestaw słuchawkowy HPM-88 jest to zestaw dla ludzi ceniących sobie przede wszystkim najwyższą jakość dźwięku jak i wykonania, myślę, że sprosta oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Cena jest dość wysoka jednak jak na taki zestaw słuchawkowy warto tyle zapłacić i wkońcu jest to najlepiej grający zestaw słuchawkowy na rynku, gdyż żaden inny nie posiada redukcji szumów, nawet HBH-IS800 nie będzie grał lepiej i nie każdy jest zwolennikiem bezprzewodowych zestawów słuchawkowych przez krótki czas czuwania i konieczność częstego ładowania. Mam nadzieję, że recenzja pomoże trochę w wyborze jednak trudno jest dokładnie wszystko opisać bo w rzeczywistości jest jeszcze lepiej ale to już trzeba zobaczyć i usłyszeć samemu.


UWAGA! Recenzja jest mojego autorstwa! Zakaz kopiowania bez mojej zgody!
  • 3

Posted Image


#2 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 20 June 2012 - 16:36

Dzisiaj właśnie dostałem te słuchawki i szok :o
@NightRider pisząc to mam wrażenie,że Ty jesteś za przeproszeniem chyba głuchy albo słuchu nie masz a opis zerżnąłeś z tego tematu nawet nic nie dodałeś od siebie:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Co do głośności,to do hpm-64 brakuje im dużo nie wspomnę o hpm-70 bo to już jest kosmos. Co do jakości szału nie ma,ten magiczny przycisk jak dla mnie pic na wodę żadnej różnicy nie zauważyłem. Podsumowując: szkoda mi tych 40zł. wywalone w błoto i zaraz wystawiam ich na sprzedaż mając nadzieję,że znajdzie się jakiś durny tak jak ja :angry: i je kupi :lol: a ja przesiadam się z powrotem na hpm-70 przynajmniej sprawdzone :rock:
I jak to u Sonego bywa(coraz częściej) wszystko co okrzyczane przed czasem staje się badziewiem :unsure:

Edited by neron, 20 June 2012 - 16:37.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#3 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 20 June 2012 - 16:45

Podsumowując: szkoda mi tych 40zł.


Myślisz, że za 40zł kupiłeś oryginalne słuchawki ? Wielce rozczarowany chińską podróbką :D
Za 40zł czego ty oczekiwałeś ?

że Ty jesteś za przeproszeniem chyba głuchy albo słuchu nie masz a opis zerżnąłeś z tego tematu nawet nic nie dodałeś od siebie:


Przestań innych wyzywać na forum, nie umiesz zachować kultury ?
Opis do aukcji został skopiowany z recenzji. Pomyślał byś chociaż raz. Recenzja dodana we wrześniu 2011 (napisana jeszcze wcześniej) a ta aukcja dodana kilka dni temu.
Na tym kończę dyskusję z Tobą neron, nie mam zamiaru odpowiadać na Twoje kolejne nieprzemyślane wypowiedzi :bye:
  • 0

#4 OFFLINE   NightRider

NightRider

    Master Of Darkness

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 11d 12h 22m

Posted 20 June 2012 - 17:34

@NightRider pisząc to mam wrażenie,że Ty jesteś za przeproszeniem chyba głuchy albo słuchu nie masz


Jak będzie cię kiedyś stać na oryginalne akcesoria to wtedy możesz wyrażać swoje opinie. Lecz rozumiem takie życie i tak pewnie musiałeś długo zbierać i oszczędzać na te podróby z kieszonkowego. Ale nie martw się zawsze możesz się pochwalić tymi atrapkami kolegom w gimnazjum i nie zauważą różnicy :)

a opis zerżnąłeś z tego tematu nawet nic nie dodałeś od siebie


Zanim kogoś bezpodstawnie oczernisz sprawdziłbyś to chociaż używając google, a wiedziałbyś, że jestem autorem jedynej polskiej recenzji HPM-88 i pomimo, że jest w niej wyraźnie zaznaczone, że zakazuje kopiowania bez mojej zgody to twój "uczciwy" sprzedawca się do tego nie dostosował. No ale lepiej być "maruderem" i trolować na forum zamiast coś wnieść wartościowego od siebie :cool:

Edited by NightRider, 20 June 2012 - 17:36.

  • 0

Posted Image


#5 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 21 June 2012 - 16:02

neron, kupiłeś nieoryginalne słuchawki. Niedziałający noise cancelling to ich najczęstsza wada :)
WALKMAN?

Posted Image

#6 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 22 June 2012 - 09:15

Myślisz, że za 40zł kupiłeś oryginalne słuchawki ? Wielce rozczarowany chińską podróbką :D
Za 40zł czego ty oczekiwałeś ?

A Ty uważasz,że gdzie teraz 99.9% masowej produkcji dużych koncernów się znajduje? pewnie w Polsce albo w Japonii? :lol: przykro mi,że się rozczarowałeś :o telefon który masz pewnie pisze na nim: made in Japan ;) to przeczytaj jeszcze raz.
Słuchawki kupiłem używane nawet były w tym plastiku. Jeżeli uważasz,że słuchawki za 88pln. są zrobione w Japonii to grubo się mylisz :) one wtedy stały by nie 88 a przynajmniej 288pln! i wtedy możesz powiedzieć,że to są oryginały.

Opis do aukcji został skopiowany z recenzji. Pomyślał byś chociaż raz. Recenzja dodana we wrześniu 2011 (napisana jeszcze wcześniej) a ta aukcja dodana kilka dni temu.

I czego to dowodzi Twoim zdaniem,że pierwsze słuchawki pokazały się dopiero teraz i nikt na allegro nic nie robi tylko przegląda to forum czekając na jakąś recenzje żeby ją potem zamieścić do swojego towaru :lol:

Jak będzie cię kiedyś stać na oryginalne akcesoria to wtedy możesz wyrażać swoje opinie.

Podaj regułę "oryginalny :lol: i nie zerżniętą z google albo z wikipedi :P

neron, kupiłeś nieoryginalne słuchawki. Niedziałający noise cancelling to ich najczęstsza wada :)

Nie pisałem,że mi nie działa tylko,że nie widać zauważalnej różnicy. A co do oryginalności to:

Attached Files


  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 22 June 2012 - 11:45

A Ty uważasz,że gdzie teraz 99.9% masowej produkcji dużych koncernów się znajduje? pewnie w Polsce albo w Japonii? :lol: przykro mi,że się rozczarowałeś :o telefon który masz pewnie pisze na nim: made in Japan ;) to przeczytaj jeszcze raz.



No czytam, czytam, czytam i czytam: Attached File  Made in Japan.jpg   165.33K   13 downloads no i bez względu na to ile razy czytam, zawsze jest napisane Made in Japan :rolleyes:


I czego to dowodzi Twoim zdaniem,że pierwsze słuchawki pokazały się dopiero teraz i nikt na allegro nic nie robi tylko przegląda to forum czekając na jakąś recenzje żeby ją potem zamieścić do swojego towaru :lol:


Powiedz mi, ty to tak sam z siebie, czy ktoś Ci za to płaci?

Podaj regułę "oryginalny :lol: i nie zerżniętą z google albo z wikipedi :P


Jeśli Twoje słuchawki kiepsko grają i nie działają kluczowe funkcje (jak w tym przypadku Noise Cancelling) to masz podróbę. Produkt oryginalny to taki który wyszedł z fabryki producenta danego towaru, a nie z fabryki która towar danej firmy podrabia. Firmy mają w większości swoje fabryki w Chinach, ale różnią się one znacząco standardem linii technologicznej i jakością produkcji w porównaniu z fabrykami produkującymi podróbki. Np. firmy Nike czy Adidas również produkują w Chinach, ale to nie oznacza że każde buty z Chin są oryginalne. A teraz załóż swoje buty Mike czy adiabasy, idź na spacer, zastanów się nad tym co robisz i skończ wreszcie trollować zanim komuś z redakcji cierpliwość się skończy :)
  • 3
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 22 June 2012 - 12:54

Powiedz mi, ty to tak sam z siebie, czy ktoś Ci za to płaci?

Byłbym mile zaskoczony za mały przypływ gotówki :) jeszcze jakbyś sprecyzował kto i za co :rolleyes: byłbym zadowolony.
Gratuluję,trafił Ci się telefon z "jaskini lwa" ja niestety mam pecha 11 telefonów w domu i sam Chińczyk.

Jeśli Twoje słuchawki kiepsko grają i nie działają kluczowe funkcje (jak w tym przypadku Noise Cancelling)

Pokaż w którym miejscu napisałem :o ,że nie działa mi Noise Cancelling? metki na kablu są identyczne(nawet kolorem) jak te na tych z recenzji,tak samo byłe skręcone przewody w dwóch miejscach itd.

zanim komuś z redakcji cierpliwość się skończy

Widzę,że zaczynają straszyć,gdzieś już kiedyś na jednym z forów coś takiego o oczy mi się obiło tylko teraz nie kojarzę :TipHat:
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#9 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 22 June 2012 - 15:08

Nie pisałem,że mi nie działa tylko,że nie widać zauważalnej różnicy. A co do oryginalności to:

Jeżeli nie widać różnicy to znaczy, że nie działa :)
WALKMAN?

Posted Image

#10 OFFLINE   osa355

osa355

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 40 posts
    • Time Online: 2d 10h 23m

Posted 04 September 2012 - 19:17

Neron ty cipaku kupiłem sobie 2 miesiące temu HPM-82 za 80zł i kupiłem podrobione.

Kupiłem w sierpniu hpm-82 za 30zł i są one oryginalne i co ty na to powiesz??

jak nie słyszysz różnicy w noise-cancelling to ci na ucho słoń nadepnął ja jestem muzykiem i w tych słuchawkach HPM-88 słychać różnicę i to ogromną!!!!

Pozdrawiam ludzi którzy głośno słuchają muzyki na słuchawkach i potem się dziwią że nie słyszą różnicy.

Edited by osa355, 04 September 2012 - 19:17.

  • 0


0 user(s) are reading this topic