←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

SE Android

vad3r's Photo vad3r 04 Mar 2012

Siema,
Zaczynam rozglądać się za następcą w995 i wyłoniłem 3 smartfony : Live With Walkman, Neo V i Arc S.
Najbardziej przemawia do mnie Live z tego względu że to Dołączona grafika a pozatym spodobał mi się design oraz dioda mrugająca w rytm muzyki Dołączona grafika.
Moje wymagania to :
1. Muzyka - na wysokim poziomie
2. Procesor - lubię pograć i "modzić" wszytko co się da Dołączona grafika (aplikacje, widgety i te inne takie różne rzeczy)
3. Aparat - lubię czasem popstrykać fotki
4. Internet - przeglądanie internetu powinno być przyjemne
Chciałbym jeszcze się dowiedzieć jak jest z muzyką w tych 3 telefonach - głośność, jakość, bass - najlepiej w porównaniu do w995. Czytałem gdzieś że Live jest głośniejszy od w995, ale chcę się upewnić. Ogólnie to wiem, jestem trochę wymagający, no ale cóż poradzę.
Czekam na odpowiedzi Dołączona grafika.
Quote

phillix's Photo phillix 04 Mar 2012

Neo i arc mają te same procesory. Nie wiem jak z live. Aparat będzie miał najlepszy arc, bo ma czujnik exmor r. Do neta też arc, bo większy ekran. Neo i arc grają jak w995 na oryginalnych sterach tylko trochę mniej basow. Nie wierze, że live gra głośniej niż jeden z najlepszych telefonów muzycznych. Arc spełnia najlepiej Twoje wymagania.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

vad3r's Photo vad3r 04 Mar 2012

No właśnie, tyle że Arc z tej 3 jest najdroższy :/
Quote

phillix's Photo phillix 04 Mar 2012

Ja mam neo v i jest wg mnie znakomita. Jeżeli jesteś zainteresowany to zobacz na moją recenzje w dziale z neo v.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote