Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Do 550zł


  • This topic is locked This topic is locked
113 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 04 March 2012 - 11:45

Zastaniawiam się nad tymi modelami który wybrać x8,x10 mini pro,neo v, wildfire/s,e52,e55,e66,galaxy ace.Mogą być nowe i używane.Planuje kupić przed zakończeniem roku szkolnego.Co możecie doradzić.Mogą być inne modele.Moje wymagania :
-bez simlocka (orange tylko zakłada)
-w miare głośny
-wytrzymały
-nie drogi
-android lub symbian
-dotykowy może być też wysuwaną qwerty
-aparat min 3 megapiksele
-wi-fi
reszte wiadomo podstawowe funkcje typu bt mp3 itp........

Edited by timmi, 17 April 2012 - 19:54.

  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 04 March 2012 - 12:06

Stare SE odpadają, wildfire s dobry, mama ma, ale zdecydowanie lepsza neo v, ace to wg mnie porażka, a nokie to symbian, więc się nie wypowiem.
Neo v spełnia raczej Twoje wymagania. Htc jest wytrzymalszy, bo w końcu to Htc, ma gg i mocno dopracowany hardware. Obudowa lekko gumowa, więc nie ma mowy o rysach. Neo v się rysuje, bo to plastik, ale mam ją w etui z silikonu, więc rys nie mam :-) wg mnie najlepszym wyborem będzie neo v. Trochę głośniejszy od htc.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 04 March 2012 - 12:22

Wiadomo w tego typu telefonach warto mieć pokrowiec.A x8 to ilu letni telefon ? podoba mi się x8x 10 mini pro.Neo V trochę drogi ale za*ebisty używka może kosztować ok 500-600zł bez smoka.Z nokią dam se spokój.A szajszung właśnie nie wiem kumpel mówi że dobry więc jestem nieco wygłupiony.Mówi że SE mają stare androidy.Wolę wziąść Se bo przeważnie to szajsung htc i inne.Trzeba wyeliminować jescze jakieś zostały x8 ,x10mini pro ,neo V ,wildfire ,wildfire S ,galaxy Ace.Zapomniałem jeszcze live with walkman.

Edited by timmi, 04 March 2012 - 12:30.

  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 04 March 2012 - 13:08

Live mały i małą ma rozdzielczość. X8 gorszy jest od w995, a x10 to malenstwo. Do sms się tylko nadaje i muzyki. Tylko tyle. Wildfire jest stary, ale wildfire s nowszy i znacznie lepszy. Tylko neo v i live dostaną ICS, więc Htc i ace odpadają. Ace ma większe wsparcie, ale to starszy telefon. Neo v będzie miało wsparcie pewnie jak sgs, bo idą łeb w łeb. Radek z forum kupił niedawno neo v nową bez locka za 600zł czy 600 z kawałkiem, więc do końca roku szkolnego cena zejdzie.
Chętnie bym porozmawiał z Twoim kolegą odn starych Androidów :-) jeden z najlepszych samsungow nie dostanie ICS, a SE, nawet te mało znane dostaną. Se dba o aktualizację swoich urządzeń. Samsung mniej, a lg już w ogóle nie dba.. w grudniu moja mama miała dylemat, Nokia 500., wildfire s i ace. Wybrała Htc i nie żałuję. Jak masz wybierać pomiędzy Htc, a ace to bierz Htc.

Edited by phillix, 04 March 2012 - 13:12.

  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 04 March 2012 - 13:36

Więc doszedłem do wniosku,że wezme Neo V lub wildfire S.Lepiej dołożyć a mieć na dłużej.Wolałbym bardziej Neosia bo mają ładną szatę graficzną.A htc ma taką jak reszta czarne tło i niebieskie dodatki.Pożyjemy zobaczymy.I oczywiście pokrowiec nie wiem czy ten

Please Login or Register to see this Hidden Content

czy takiego typu

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

(sory za linki).W wildfire nie podoba mi się pod wyświetlaczem ten touchpad i zakonczenie dołu (banan) w wildfire S już to lepiej wygląda.A x8 nie jest czasem gorsza nawet od Hazela ?

Edited by timmi, 04 March 2012 - 13:40.

  • 0

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 04 March 2012 - 14:05

Silikonowy lepszy, ten drugi. Tylko ja go kupiłem za 30 z wysyłką :-) w wildfire s często dotyka się przypadkowo te dotykowe klawisze i wyjść można przypadkowo z czegoś ważnego. Na forum jest moja recenzja neo v, więc jak chcesz wiedzieć więcej to poczytaj. Nie wiem jak wypada x8 przy hazelu.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 04 March 2012 - 14:13

Mnie się podoba ten 4 .A jeżeli rodzice się nie zgodzą to plan b trzeba zastosować.Mówiłem że z tych 2 sobie wybiore.Na kolonie nie jadę więc może dołożą mi do neosia.
  • 0

#8 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 04 March 2012 - 14:22

Kupiłem dokładnie ten czwarty pokrowoec czy co to tam. 20 dałem, 30 poszło jednak na coś innego.
Mikołaj, neo upadła mi kilka razy na kafelki, podłogę grafitową czy jak to tam się zwie - w szkole i jeszcze kilka razy w domu, w tym pokrowcu i żadnego śladu nie ma. Na x8 źle się wg mnie pisze smsy i gra. Oglądanie filmów ujdzie.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#9 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 10 March 2012 - 18:22

Myślałem też nad nokią N8 ,xperią play,
  • 0

#10 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 10 March 2012 - 18:28

Zmień nazwę tematu na "Do 1000zł", jeżeli patrzysz na takie telefony.
  • 0
Posted Image

#11 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 10 March 2012 - 22:41

To jeżeli już do 1000zł, to według mnie najlepszym wyborem będzie SE XPERIA ARC S :)
  • 0

DENON DJ


#12 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 10 March 2012 - 23:08

Wg mnie LG 2X.. 2 rdzenie, tegra, ICS, design ładny, dobry aparat z osłoną...

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#13 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 21 March 2012 - 09:09

Zostaje przy SE zastanawiam się nad neo V lub live with walkman funkcje mają podobne a live jest tańszy i mniejszy.A który będzie z nich szybszy do neta i który głośniejszy.Mam Hazela a internet w nim to porażka wg mnie.
  • 0

#14 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 March 2012 - 09:26

Jak chcesz korzystać z neta to im większy ekran tym lepiej => do 1000PLN najlepszym wyborem będzie Xperia arc S :) Jeśli mimo wszystko wolisz neo V vs Live with Walkman, to bierz neo V.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#15 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 21 March 2012 - 12:43

Możesz mieć też zwykłą neo, ale to już unikat.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#16 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 23 March 2012 - 20:48

A który z nich do muzyki się bardziej nadaje ?
  • 0

#17 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 23 March 2012 - 21:03

do słuchania na głośniku to Live, a na słuchawkach to jednakowo chyba. Do słuchania muzyki na neo v nie mam zastrzeżeń. O wiele lepiej niż na W995, Creative Zen V oraz Zen MX. kumpel, który ma SGSa z chipem wolfsona i Voodoo się zmartwił, że neo gra lepiej niż jego galaxy :D
smartfony są do słuchania muzyki na słuchawkach, głośnikach zewnętrznych, a nie wbudowanych :)
  • 0
Posted Image

#18 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 March 2012 - 06:58

A który z nich do muzyki się bardziej nadaje ?


:lol: Do muzyki to nadaje się prawie każdy telefon wyprodukowany po roku 2004 :P A z wcześniejszych to każdy z zestawem HPM-10 albo Nokia 5510, Siemens SL42 i SL45, Nokia 3300 itd :P Chyba mi nie powiesz, że chcesz wydać 1000 PLN na telefon głównie po to, żeby słuchać na nim muzyki? Napisałeś że planujesz kupić telefon przed zakończeniem roku szkolnego... Czyli jeszcze jakieś dwa miesiące zostały ponad - ceny na pewno się zmienią. Na chwilę obecną bierz Arc S albo neo V - będziesz zadowolony :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#19 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 24 March 2012 - 08:27

Ale nie porównuj jakiegoś walkmana czy coś ze smartfonem pod względem muzyki, bo to się mija z celem. W995 grał do tej pory najlepiej wg dużej liczby userow, ale po przesiadce na neo v, w995 może się schować. Fakt, że na androida są dodatkowe aplikacje i equalizery, ale na tym oryginalnym, bez dodatków jest dużo lepiej. To chodziło głównie o muzyke na sluchawkach, bo smartfony nie służą do słuchania muzyki na glosniku.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#20 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 24 March 2012 - 08:47

Arc S jest za duży trochę a do tego Neo V dają jakieś w miarę dobre słuchawki ?.Zakładam Plan A tzn jak będzie więcej kasy itd. wezmę używkę albo nówkę Neo V,albo Arc/S.Plan B nówka/używka wt19i.
  • 0


0 user(s) are reading this topic