←  Xperia arc S

Sony.yt - International Sony Forum

»

Root .62 Orange BL:Wył?

r4zor92's Photo r4zor92 01 Mar 2012

Witam :-)
Czy jest możliwość z-rootowania Xperia Arc S z brandowanym softem .62 bez odblokowywania BL?

PS.czytałem opór tematów ale już mam straszny mętlik w głowie ;/ . Próbowałem standardowym sposobem przez DoomLord v4. Lecz na nic się to zdało ;/
Quote

phillix's Photo phillix 01 Mar 2012

Podobno z rootem na 42 i aktualizacji przez OTA root zostaje, ale pewien nie jestem.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

r4zor92's Photo r4zor92 01 Mar 2012

Coś tam słyszałem , ale nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy ponieważ jestem już na .62 (chyba że masz na myśli aby jakoś zejść na niższy ).
Quote

phillix's Photo phillix 01 Mar 2012

Zejdź niżej przez wotana.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

r4zor92's Photo r4zor92 01 Mar 2012

A mógłbym jakiś odnośnik czy coś dostać od Cb? :-) Bo tak to ciężko mi zczaić ocb , a telefon od poniedziałku mam .

Edit. Ok, wszystko mam . Jest jeszcze możliwość zrobienia back-upa romu?
Edited by r4zor92, 01 March 2012 - 17:47.
Quote

phillix's Photo phillix 01 Mar 2012

Przez program albo cwm, ale potrzeba roota / bootloadera odblokowanego

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

r4zor92's Photo r4zor92 01 Mar 2012

Przez program albo cwm, ale potrzeba roota / bootloadera odblokowanego

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)


Już po ptokach ;p Zdebrandowałem i z rootowałem na 0.42 i przeszedłem na 0.62 i root został , lecz coś mi się skopało i mam tylko chn/jap klawiaturę ;/
Edit: Przytrzymałem podczas wpisywania tekstu ekran palcem i miałem już do wyboru klaw.międzynarodową (Pomoc od Dante)
Edited by r4zor92, 01 March 2012 - 20:53.
Quote

bearaczek's Photo bearaczek 10 Apr 2012

Już po ptokach ;p Zdebrandowałem i z rootowałem na 0.42 i przeszedłem na 0.62 i root został , lecz coś mi się skopało i mam tylko chn/jap klawiaturę ;/
Edit: Przytrzymałem podczas wpisywania tekstu ekran palcem i miałem już do wyboru klaw.międzynarodową (Pomoc od Dante)

Jak wgrałeś 0.62? Mi z poziomu telefonu nie chce mi się zainstalować. Pobiera nowszy soft ale nie może go zainstalować :-(
Quote