Jump to content


Photo

Sterowniki do hd 3650, hotfix?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 28 February 2012 - 15:26

hWitam! Zwracam sie do was z kolejna prosba. Otoz po przednich podbojach postanowiłem zmienić sprzęt. Ale ofczywiscie jak to u mnie sa problemy. Sciagnalem sterowniki ze strony toshiby, ale po zainstalowaniu sa poprzestawiane kolory np na allegro tam gdzie niebieski jest bordowy itd. Bardzo mnie to irytuje. Sciagnalem setki sterownikow nawet ze strony producenta, ale bez skutku. Te ze strony amd zainstaluja sie, ale po wlaczeniu tak jakby ich nie bylo. Nic nie pomaga moze wy pomozecie? Moj sprzet to toshiba a300-15c, karta grafiki ati mobility radeon hd 3650. Z gory dziekuje za wszelka pomoc.
s
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 28 February 2012 - 15:32

Mi na najnowszych sterach na gf grafika była gorsza i niektóre kolory były nie prawdziwe.
Mi pomogło zainstalowanie starych sterow. Wszystkie serowniki instalowales? Może to głupie pytanie, ale dobrze wczepileś kartę? Ew przeczyść styki.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 28 February 2012 - 20:19

Jak to jest jest starszy sterownik -.- z 2008r. Czy naprawde moglby mi ktos pomoc?
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 28 February 2012 - 21:37

Przeinstaluj tą kartę. :)

Może to głupie pytanie, ale dobrze wczepileś kartę? Ew przeczyść styki.

W sumie nie głupie, bo rzeczywiście może ci nie łączyć. Te poodwracane kolory...
WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 28 February 2012 - 23:48

Przeinstaluj tą kartę. :)

W sumie nie głupie, bo rzeczywiście może ci nie łączyć. Te poodwracane kolory...


Raczej głupie, bo mowa o laptopie. Wątpię, żeby go rozbierał :)

@ Kojack, długo masz ten laptop? Kupiłeś z pewnego źródła? Ja bym na Twoim miejscu zrobił tak:

1. poszukaj płytki do tego laptopa (ze wszystkimi sterami).
2. Jak nie masz płytki, ściągnij stery ze strony toshiby (wszystkie jakie są).
3. Zainstaluj czystego windowsa xp SP3 32-bit.
4. Zainstaluj stery płyty głównej
5. Zainstaluj stery grafiki (najpierw najstarsze)

Jesli nic, odinstaluj je, zrestartuj kompa i instaluj nowsze. Aż do skutku. Jeśli żadne nie będą działać prawidłowo - karta grafiki jest uszkodzona.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   Zigor

Zigor

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 2d 48m

Posted 29 February 2012 - 00:34

2 pytania:
Czy złe wyświetlanie kolorów występuje tylko w przeglądarce czy ogólnie?
Oraz jakiej przeglądarki używasz?
I kilka słów ode mnie:
1. Uniwersalne sterowniki AMD Vision Engine, czyli te oficjalne od AMD nie działają z laptopami od Toshiby (trzeba je ściągać ze strony producenta). Próba instalacji oficjalnych kończy się w tym przypadku zainstalowaniem instalatora Catalyst, oraz samego programu sterującego (AMD Vision Engine Control Center), lecz nie instalują się same sterowniki. Można ręcznie zainstalować taki sterownik, obchodząc instalator - lecz tego nie polecam. Oznacza to że jedyne słuszne rozwiązanie to są właśnie te ze strony Toshiby.
2. Marne są szanse na to, że nowsze sterowniki powodują problemy z kolorami. Nowsze serowniki zazwyczaj zawierają poprawki stabilności i wydajności dla aplikacji, gdzie nie mylić z poprawą bo często jest tak że można odczuć spadek wydajności (ale to głównie dotyczy gier). Stawiałbym bardziej na uszkodzenie mechaniczne (np. elektronika sterująca matrycą, taśma)
3. Ewentualnie jak masz zainstalowane sterowniki (obojętnie jakie, nawet najnowsze), sprawdź ustawienia koloru ekranu (znajdziesz je w centrum sterowania sterownikiem od ATi).
  • 0
Motorola Atrix 4G


0 user(s) are reading this topic