Jump to content


Photo

Naprawa uszkodzonych Xperii arc i neo pokazujących 0% naładowania baterii


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 22 February 2012 - 17:32

Nareszcie dzięki ASAN-GSM oraz użytkownikom forum xda-developers otrzymaliśmy proste narzędzie do naprawy uszkodzonych po zaniżeniu oprogramowania Xperii arc i neo. Uszkodzone Xperie zawsze pokazują 0% naładowania baterii, bez względu na to jak długo są ładowane. Teraz można to naprawić :)


Pobieramy program: Attached File  ZeroPercentFixTool.rar   14.83MB   65 downloads


1. Uruchom aplikację i kliknij przycisk "Get unlock codes".
2. W miejscu "Legal terms and conditions" zaznacz wszystkie opcje.
3. Teraz wprowadź numer IMEI telefonu i wypełnij pozostałe pola. Gdy pojawi się kod odblokowujący, wprowadź go do aplikacji.
4. Kliknij na przycisk "Fix it" , po czym podłącz wyłączony telefon trzymając przycisk Menu. W razie potrzeby zainstaluj wszystkie niezbędne sterowniki.
5. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, odblokowanie będzie postępować i należy czekać do zakończenia procesu. Potem należy odłączyć kabel, wyjąć i włożyć baterię i włączyć telefon.

Telefon powinien być naprawiony :)

Oryginalny wątek:

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 2
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 22 February 2012 - 21:18

Kumplowi pomogło wyciągnięcie baterii. Też miał 0% cały czas, ale to pewnie jakiś przypadek. Super, że znaleźli na to sposób :-)

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   michau

michau

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h 10m

Posted 16 April 2012 - 13:43

Można przy tej operacji mieć rozładowaną baterię czy muszę ja wcześniej naładować w innym telefonie ??
i jak wpisać IMEI na tej stronie bo ma 15 cyfr a tam trzeba podać 14. Nie pisać zera na początku ??

not found: Ort. ;)

Edited by not found, 16 April 2012 - 14:27.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 April 2012 - 14:30

Można przy tej operacji mieć rozładowaną baterię czy muszę ja wcześniej naładować w innym telefonie ??


Myślę, że naładujesz ją sobie jak naprawisz telefon :)

i jak wpisać IMEI na tej stronie bo ma 15 cyfr a tam trzeba podać 14. Nie pisać zera na początku ??

not found: Ort. ;)


Pomiń ostatnią cyfrę.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   michau

michau

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h 10m

Posted 16 April 2012 - 16:05

Mam nadzieję że naprawie ;) aktualnie jest całkiem rozładowana, czyli telefon będzie pobierał prąd z USB podczas wgrywania ??
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 April 2012 - 16:45

Tak i z baterii też. Zawsze możesz w jakimś komisie ją doładować za kilka złotych albo podłączyć na chwilę u kogoś do uniwersalnej ładowarki na krótko. Ale to w ostateczności, najpierw spróbuj normalnie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   michau

michau

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h 10m

Posted 16 April 2012 - 16:48

ok bo telefon nie mój wiec wolał bym go nie uwalić przez to że się rozładuje :)

ładuje już normalnie wielkie dzięki za pomoc :D

Edited by michau, 16 April 2012 - 17:22.

  • 0

#8 OFFLINE   komarekzm

komarekzm

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 10m

Posted 25 September 2012 - 15:20

zgubiłem się przy drugim punkcie. na tej stronie co mi sie wyswietliła nic takiego nie ma jak "Legal terms and conditions"
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 25 September 2012 - 15:58

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak zastosowanie najnowszego rozwiązania problemu 0% baterii w arc i neo, dostępnego tutaj:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   komarekzm

komarekzm

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 10m

Posted 25 September 2012 - 17:57

Dzięki ;p Spróbuje uzyć tą metode . Chociaż nie jestem najlepszy z angielskiego. Jeśli się uda to napisze.

Jurij: ort.
  • 0


0 user(s) are reading this topic