Jump to content


Photo

Laptop.


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Phenoman

Phenoman

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 10h 29m

Posted 19 February 2012 - 15:11

Witam, akurat to forum nie jest o tematyce laptopów, ale warto zapytać - może ktoś się zna na tym. Poszukuje taniego, a zarazem dobrego laptopa głównie do przeglądania internetu. Chodzi tylko o to, aby maszyna działała płynnie i bez problemu było można korzystać z internetu. Szukałem trochę na allegro, lecz nic ciekawego nie znalazłem, bo akurat na laptopach zbytnio się nie znam. Cena laptopa do 1000 zł, góra 1500. Proszę podawać linki do aukcji na allegro. :) Pozdrawiam.

Edit.
Co myślicie o tym laptopie?

Please Login or Register to see this Hidden Content



Mikołaj: Witaj, przenoszę temat do działu PC World - tam będzie pasował zdecydowanie bardziej ;) Mam nadzieje, że kupisz laptopa, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Pozdrawiam :)

Edited by Mikołaj, 19 February 2012 - 20:55.

  • 0

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 19 February 2012 - 20:45

Według mnie super, akurat na twoje wymagania - a i w średnio-nowe gry spokojnie na niskich pograsz :) Ogólnie polecam ci ASUS i HP, dobre lapki robią.
Aukcja jeszcze 6 dni, ale może nie będzie dużo chętnych, to spokojnie zmieścisz się w cenie :D
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   Gracjan44

Gracjan44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 45 posts
    • Time Online: 7d 7h 14m

Posted 19 February 2012 - 22:48

Ja mam takie same wymagania jak Ty. W marcu kupiłem nową toshibę C660 za 1450zł w komputroniku. Narazie bez problemów. Używam również asusa K50 też fajny sprzęt, technicznie lepszy od toshiby.
  • 0

#4 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 19 February 2012 - 22:49

a może zamiast notebooka potrzebujesz netbooka albo tabletu? skoro ma służyć głównie do internetu to najlepszy byłby właśnie netbook bo jest bardziej mobilny i dłużej wytrzymują w nich baterie. no i tańsze :P
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#5 OFFLINE   Phenoman

Phenoman

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 10h 29m

Posted 19 February 2012 - 22:52

Nad netbook'iem mógłbym się zastanowić. A co konkretnie polecasz?
  • 0


0 user(s) are reading this topic