Jump to content


Photo

Zaawansowany aparat kompaktowy


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 13 February 2012 - 17:53

Jako że fotografowanie sprawia mi czasem wielką frajde, czas pomyśleć o porządnym aparacie. Nie chce zwykłej cyfrówki. Najbardziej odpowiadałby mi aparat takie typu jak Sony HX1.

Budżet ? Jeszcze nie ustalony. Temat zakładam, aby dowiedzieć się ile muszę wyłożyć na sprzęt, który mnie zadowoli.
Górną granicę mogę ustalić na jakieś 700-800zł.

Czekam na propozycje. :)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 February 2012 - 18:13

Ja od siebie mogę Ci polecić Canona S5 IS:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Świetny aparat z bogatą ilością funkcji - bez problemu zmieścisz się w budżecie i kupisz komplet z futerałem i statywem. Do tego przyda się ładowarka do akumulatorków + 4 świeże paluszki i pojemna karta SD :) W sam raz dla początkującego fotografa. Jeśli chcesz coś bardziej zaawansowanego - to już tylko lustrzanka cyfrowa np. Nikon D40 ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 13 February 2012 - 18:23

Na lustrzanke przyjdzie czas, właśnie szukam czegoś takiego jak ten Canon. Przyznam, że ciekawa propozycja :)
  • 0

#4 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 14 February 2012 - 21:21

to nie kompakt, to ultrazoom... Jeśli budżet by wzrósł to bardzo fajny jest samsung EX1

Please Login or Register to see this Hidden Content

(wada? brak wbudowanej lampy błyskowej, trzeba podpinać przez "gorąca stopę" czyli hot foot, ten dynx u góry),
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?


0 user(s) are reading this topic