Jump to content


Photo

Mocniejsze podświetlenie


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 January 2012 - 18:12

WItam. Otóż od lata testowałem pewną modyfikację w mojej C510. Jak wiadomo, podświetlenie w tym modelu, przy ustawieniu jasności na 50%, jest dosyć brzydkie, miejscami żółte. Ja pokażę, jak zwiększyć moc podświetlenia bez zwiększenia zapotrzebowania na prąd :) Instalacja jest prosta:
1. Pobieramy załącznik i wrzucamy go A2Uploaderem do folderu SYS/
2. Po włączeniu telefon na początku "zgłupieje"- będzie myślał, że miał zmieniony soft. Wyświetli się okienko z podstawową konfiguracją i spyta o aktualizację czasu i daty. Będzie trzeba też ponownie ustawić motyw.
Teraz możemy zauważyć, że klawiaturka świeci zauważalnie mocniej, bardziej na biało. Nawet po ustawieniu na 50% kolor jest dużo ładniejszy ;)
Przez ponad półroczną fazę testów, nie zauważyłem żeby bateria trzymała krócej. Ta modyfikacja nie wpływa może na zwiększenie wygody, ale z pewnością białe podświetlenie wygląda dużo lepiej :)
Na razie modyfikacja była sprawdzana tylko na C510. Myślę, że powinna działać też na C901 i innych SE na db3210
Jeszcze na koniec notka o bezpieczeństwie: te pliki nie są modowane - pochodzą z softu R1GA028 od C903



PS. Myślę, że modyfikacja ciekawa, więc proszę o podklejenie :)

Attached Files

  • Attached File  SYS.rar   29.63K   10 downloads

Posted Image

#2 OFFLINE   rufik331

rufik331

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 18m

Posted 11 October 2012 - 21:20

a ten katalog sys to gdzie się dokładnie znajduje (jaka ścieżka)?

not found: Poprawiłem ortografię ;)

Edited by not found, 11 October 2012 - 21:27.

  • 0

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 11 October 2012 - 21:23

Normalnie, /sys :) Wchodzisz A2upem do telefonu i masz foldery /boot; /ifs; tpa i właśnie /sys ;) Tam to wszystko wrzucasz.
Posted Image

#4 OFFLINE   rufik331

rufik331

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 18m

Posted 11 October 2012 - 21:38

Ok już załapałem, działa super - dzięki :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic