Jump to content


Photo

Counter Strike 1.6 multiplayer dostępny na Androida!


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 January 2012 - 04:42

Tego słynnego multiplayera nie trzeba chyba przedstawiać nikomu, kto choć odrobinę interesuje się grami komputerowymi. Counter Strike 1.6 - jedna z najbardziej popularnych strzelanek w historii geir komputerowych został właśnie przeportowany na system Android.

Dokonało tego dwóch miłośników słynnego CS'a z forum XDA Developers :) Nowa wersja Counter Strike'a 1.6 została oparta na silniku Unity, a wersję dla Androida możecie pobrać:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. Dla pozostałych pozostaje wersja przeglądarkowa:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. Oczywiście jest to produkt nieoficjalny i w żaden sposób nie wspierany przez producenta - firmy Valve Software.

Posted Image

Posted Image


Filmik z gry:




Jestem ciekaw Waszych relacji z gry, zwłaszcza użytkowników Xperii PLAY, którym z pewnością będzie dużo łatwiej poruszać się po mapach i eliminować przeciwników, niż użytkownikom pozostałych smartfonów bez game pada :)


Źródło:

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 23 January 2012 - 15:09

Ciekawe czy będzie w Markecie :) Grafika podobnie jak na PC, ale ja i tak wolę ShadowGun :P

wie ktoś jak się nazywa program, którym został nagrany film?
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 January 2012 - 15:36

Przecież to jest wersja nieoficjalna i nielegalna, to jak ma być w markecie? Gdyby była wydana przez producenta, to co innego.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 23 January 2012 - 15:48

Ok, nie przeczytałem do końca tylko przeszedłem do sedna :)
Teraz tylko szukam tego programu...
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic