Jump to content


Photo

zawiesza się..


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   BLADE09

BLADE09

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 6h 26m

Posted 22 January 2012 - 22:23

Jak w temacie tel się zawiesza przy próbie połączenia, ale nie ze regułą jest ze zawsze, ale powiem że dość czesto rozmowa zawiśnie i trza wyciągnąć baterie. Wgranie softa nie pomogło. Lipa bo nie mogę z niego dzwonić, bo raz się uda raz nie..

Jurij: ort.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 22 January 2012 - 22:30

Trudna do zdiagnozowania usterka. Jeśli telefon jest na gwarancji - oddaj. Podłączą go do hyperterminala i będą wiedzieć z logu gdzie tkwi problem. Jak nie - oddaj do dobrego serwisu / lub w-supportu. Jeśli koszty naprawy przekroczą wartość telefonu ( a zapewne tak będzie) to rozejrzałbym się za innym telefonem na allegro np. :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 22 January 2012 - 23:00

Jeśli koszty naprawy przekroczą wartość telefonu ( a zapewne tak będzie) to rozejrzałbym się za innym telefonem na allegro np. :)


hihihi pocieszający jesteś :)
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 22 January 2012 - 23:05

hihihi pocieszający jesteś :)


Mówię jak jest... C510 nie należy do drogich telefonów, nawet lepsze modele można poniżej 100 zł kupić. A serwisy za lutowanie układów mogą zawołać więcej, bo na 99% to coś na płycie. Ale to tylko domysły, bo nie wiemy o tym telefonie nic. Żadnych logów, żadnych informacji czy był zalany, zawilgocony, po upadku etc.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 23 January 2012 - 14:54

tutaj się zgodze z Jurijem. kupiłem kiedyś K530 sprawnego, zniszczonego, bez zestawu na allegro za 50zł. ostatnio patrze na płytki klawiatury ( zepsuła się moja :( ), a tutaj cena 53zł :/ więc jak to możliwe, że sama płytka droższa niż telefon? dlatego szukam jakiegoś z niesprawnym ekranem czy coś, żeby mieć klawiature, a czasem obudowa się trafi dobra :)
na gwarancji mogą Ci na nowy wymienić, a jak nie będzie to na nowszy model :) koleżance zepsuł się iPhone 3G, dała na gwarancje, zadzwodili do niej, że nie mogą naprawić i czy chce nowy telefon, ona na to, że tak. dziś używa iPhone 4 :) zupełnie za darmo :) oczywiście mieszka z rodziną na wyspach.
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   BLADE09

BLADE09

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 6h 26m

Posted 23 January 2012 - 18:23

on spadł ale to dawno a robić zaczął tak od tygodnia.
  • 0

#7 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 January 2012 - 18:30

Pamiętam, że z moim C510 było tak samo. Jednak wtedy miałem jeszcze gwarancję i z niej skorzystałem. Po odebraniu, na tej karteczce napisali: "wgrane oprogramowanie zgodne ze specyfikacją producenta" i telefon działa do dziś. Tyle, że ty mowisz że softa wgrywałeś. Czy oni w serwisie wgrywają coś oprócz tego softa, co my możemy A2uploaderem?
Posted Image

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 January 2012 - 19:02

A2 uploader omija szerokim łukiem takie sprawy jak gdfs i trim area. Można spróbować naprawić gdfs boxem, ale nie ma gwarancji, że to pomoże ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   BLADE09

BLADE09

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 6h 26m

Posted 23 January 2012 - 19:17

ja zrobiłem tylko aktualizacje nie A2 uploaderem
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 January 2012 - 19:56

Spróbuj wgrać stary soft i zrobić aktualizację SEUS-em lub PC Companionem.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic