Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Zacina się


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   swordman45

swordman45

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 33 posts
    • Time Online: 16h 21m

Posted 14 January 2012 - 11:21

Witam! Mam strasznie irytujący problem z hazelem... a mianowicie gdy wchodzę w folder multimedia to przełączanie między kolejnymi folderami (muzyka, zdjecia, filmy ) cholernie laguje... czy jest jakiś sposób ,żeby chodziło to płynnie i bez lagów?? proszę o pomoc -.- mój stary i o wiele słabszy samsung e250 się nie ciął jak ten hazel -.- ... eh pozdrawiam.

Edited by swordman45, 14 January 2012 - 11:23.

  • 0

#2 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 14 January 2012 - 11:50

miałem podobny problem na innym telefonie,... rozwiązałem go zmieniając kartę z 4gb na 2gb... bo się okazało że tel. był za słaby aby obsłuzyć więcej niż 2gb. :/ stąd zacinki "skacząc" po folderach...
  • 1

#3 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 14 January 2012 - 12:06

Ja tam jednak proponuję wgrać najnowszy dostępny soft i sprawdzić czy problem nadal występuje.
  • 0

WATERPROOF


#4 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 14 January 2012 - 12:29

czesto zacina z powodu zbyt duzo zapełnionej karty pamiece. Masz jakies wolne miejsce na karcie ?
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 14:40

miałem podobny problem na innym telefonie,... rozwiązałem go zmieniając kartę z 4gb na 2gb... bo się okazało że tel. był za słaby aby obsłuzyć więcej niż 2gb. :/ stąd zacinki "skacząc" po folderach...


Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, żeby model którego specyfikacja dopuszcza obsługę kart pamięci o pojemności 16 GB miał problemy z kartami 4 GB...


Witam! Mam strasznie irytujący problem z hazelem... a mianowicie gdy wchodzę w folder multimedia to przełączanie między kolejnymi folderami (muzyka, zdjecia, filmy ) cholernie laguje... czy jest jakiś sposób ,żeby chodziło to płynnie i bez lagów?? proszę o pomoc -.- mój stary i o wiele słabszy samsung e250 się nie ciął jak ten hazel -.- ... eh pozdrawiam.


No tak jak radzą koledzy, najpierw zmiana softu na najnowszy niebrandowany, potem można spróbować zgrać wszystkie pliki na komputer z karty pamięci i sformatować ją w telefonie... Jeśli to nie pomoże (a w moim przypadku nawet gdyby pomogło ) zamieniłbym tego Hazela na C905 lub W995, zyskując przy tym solidniejszy i bardziej funkcjonalny telefon :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   swordman45

swordman45

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 33 posts
    • Time Online: 16h 21m

Posted 14 January 2012 - 16:34

"Skoro pan wie lepie " tak wiec temat do zamknięcia.
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 16:36

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic