Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Zmaian Certyfikatu z Red na Brown


  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1 OFFLINE   sonyhold

sonyhold

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 59m

Posted 14 January 2012 - 01:04

Tak jak w temacie prosił bym o pomoc w sprawie zmiany certyfikatu w moim Se Zylo z Red na Brown
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 01:10

Jeżeli masz cid 53 ( co jest bardzo mało prawdopodobne), to koszt zmiany certyfikatu w naszym serwisie online wynosi 15 zł. Jeżeli Twój zylo ma CID 80 lub 81 (najprawdopodobniej) to zmiana certyfikatu nie jest możliwa i pozostaje Ci patchowanie telefonu jjpatcherem w javie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   sonyhold

sonyhold

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 59m

Posted 14 January 2012 - 01:17

mógłbyś napisać jak i co bo jestem zielony jak sprawdzić jaki mam cid ?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 01:19

Poczytaj forum: http://sony.yt/index...do-elma/unread/ :) Nie ma się co łudzić, żebyś miał CID 53 (nie było jeszcze takiego przypadku z tego co słyszałem), więc pozostaje Ci metoda tymczasowego patchowania w javie: http://sony.yt/index...-db3350-w-javie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   sonyhold

sonyhold

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 59m

Posted 14 January 2012 - 01:41

i właśnie w tym problem że nie mogę wejść w Far'a kiedy chce się telefonem do niego podłączyć wyskakuje mi okno z czymś takim "Reading files conect is not supported for domain RED Converter to BROWN or SUPERCID first More info at www*davinciteam*com preF1 for help"


Posted Image

Edited by sonyhold, 14 January 2012 - 02:35.

  • 0

#6 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 14 January 2012 - 12:32

Ściągnij innego (najnowszego) FAR'a z naszego działu download i wtedy sprawdź :)
  • 0

DENON DJ


#7 OFFLINE   sonyhold

sonyhold

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 59m

Posted 14 January 2012 - 14:27

Pobrałem wszystkie możliwe jaki są w dziale download ale w każdym pokazuje się to samo :(
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 14:44

Pobrałem wszystkie możliwe jaki są w dziale download ale w każdym pokazuje się to samo :(


Ale co Ty chcesz zrobić? Nie możesz wyciągać plikow z tego telefonu za pomocą fara. Możesz to zrobić jedynie skryptem, stosowny poradnik w dziale z poradnikami :) Po kliknięciu ok powinny Ci się pokazać inne opcje ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   sonyhold

sonyhold

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 59m

Posted 14 January 2012 - 14:52

Ja chce sobie wgrać jakieś menu czy nowe ikony nic więcej .
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 14:59

No to otwórz fara, upewnij się że masz zainstalowaną wtyczkę SEFP2, kliknij ok jak dostaniesz ten monit, wejdź do FS telefonu i wgrywaj pliki :) Pamiętaj tylko, że nie możesz ich wyciągnąć potem farem, jedynie skryptem :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#11 OFFLINE   sonyhold

sonyhold

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 59m

Posted 14 January 2012 - 15:08

no właśnie a jakie pliki gdzie mam dokładnie wgrać np menu ikony czy coś . farem mogę zmienić softa na czysty ?
  • 0

#12 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 15:11

FAQ się kłania: http://sony.yt/index...ny-ericssonach/ :) Nie prościej flashować Omniusem?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#13 OFFLINE   sonyhold

sonyhold

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 59m

Posted 14 January 2012 - 15:14

jestem zielony nie wiem co i jak ;) ale jeszcze się nauczę dzięki wielkie za pomoc
  • 0

#14 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 15:54

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic