←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

przesyłanie plików

Locked

phillix's Photo phillix 11 Jan 2012

siemanko.
wie ktoś jak moge przesyłać pliki za pomocą kabla usb? zainstalowałem te programy, ale chce przenosic przez explorator windows, tak jak to robiłem w w995. telefon wyszukuje mi jako aparat :o wchodze w 'moj komputer', w folder 'MT11' i mam 5 folderów bez napisów :(
na internecie nic o tym niema, nawet na stronie SE. mam tak nawet jak ustawie pamięć masową.
proszę o pomoc, dzięki.
Quote

NightRider's Photo NightRider 11 Jan 2012

Wchodzisz przez pamięć masową i foldery sobie możesz tworzyć jakie chcesz i podpisywać jak chcesz. Media się automatycznie przeskanują. W niektórych odtwarzaczach trzeba sobie ustawić ścieżke do muzyki. Aplikacje i gry wrzucasz np. do utworzonego folderu APK, wchodzisz w telefonie w menadżer plików szukasz tego folderu i instalujesz.
Quote

phillix's Photo phillix 11 Jan 2012

nie mam takiego żadnego folderu :( folderu dopiero widze jak przez adapter podłącze karte pamieci do komputera. jak mam zainstalowac cokolwiek jak niema takiego czegos jak menedzer plików? mam tylko do muzyki, zdjec, filmów i tyle.
Quote

not found's Photo not found 11 Jan 2012

Menadżer plików pobierasz z Marketu ;)
Quote

NightRider's Photo NightRider 11 Jan 2012

A no tak widać producent nie dał go w standardzie, ściągnij darmową aplikację ES File Explorer z android marketu. Folder APK jest przykładową nazwą folderu na instalki, który sobie trzeba samemu utworzyć.
Quote

phillix's Photo phillix 11 Jan 2012

jest jakiś root explorer i widze pliki :) już wszystko dobrze tylko dlaczego komputer nie widzi telefonu normalnie i te puste foldery bez nazw? nie chce przez adapter cały zcas przenosic plików :(
Quote

NightRider's Photo NightRider 11 Jan 2012

Jeśli nie chcesz korzystać z tych programów producenta to je po prostu odinstaluj z komputera i wtedy spróbuj wejść w tryb pamięci masowej i powinien wyskoczyć w mój komputer normalnie dysk wymienny :)
Quote

Erin's Photo Erin 12 Jan 2012

ja polecam Astro File Manager, jest prosty w obsłudze
Edited by Erin, 12 January 2012 - 12:13.
Quote

phillix's Photo phillix 13 Jan 2012

pomógł sposób NightRider'a :) Wszystkim pozostałym dziękuję za pomoc. Problem rozwiązany, temat zamykam :)
Quote
Locked