Jump to content


Photo

Debrand ARC S


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   toomaszek

toomaszek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 3h 32m

Posted 03 January 2012 - 19:24

Witam,
Chciałem prosić kogoś uprzejmego o w miarę łatwą instrukcję debrandu Arc S. Jest on w Orange i chciałbym mieć czysty ROM sony ericssona. Znalazłem coś takiego jak wotan client ale nie jestem do tego przekonany i nie wiem jakie CDA wybrać.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 January 2012 - 19:45

Witaj :)

Tu masz poradnik do flash toola: :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   toomaszek

toomaszek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 3h 32m

Posted 03 January 2012 - 20:07

To jescze jedno pytanko, jaka jest różnica pomiędzy tym romem z koncówką HK a global? Czy telefon wtedy bedzie tak jakby z honkongu jezeli zainstaluje hk? tzn czy aplikacje beda widzialy telefon jako honkong? I jeszcze czy zrobienie backupu jest trudne? Wg tej instrukcji nie moge zrobic flash romem , bo go nie widzi, nie jest w ftf? jak to zrobic?


  • 0

#4 OFFLINE   toomaszek

toomaszek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 3h 32m

Posted 05 January 2012 - 18:37

Dzieki, już się wszystkiego dowiedziałem teraz tylko się przełamać bo boję się stracić gwarancję.
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 January 2012 - 19:04

Każda ingerencja w oprogramowanie nieautoryzowanymi programami = utrata gwarancji. Aczkolwiek jak przywrócisz rom oryginalny, nie powinno być problemów w serwisie ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic