Jump to content


Photo

Wymowa nazwy :)


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 30 December 2011 - 19:39

Siemanes wszystkim :)
Już się pogłubiłem i nie mam pojęcie jak wypowiadać słownie nazwę tego telefonu :) "Sony Ericsson Xperia Neo" wiem, ale to "V". W TV i internecie ( wideo recenzje ) słyszałem "Xperia Neo Vi" , "Neo Fał" , "Neo Vu" , "Neo Pięć" :o
Znacie poprawną nazwę? w reklamie chyba orange jest "pięć", a w chyba plusie jest "Vi".
Pozdro
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 December 2011 - 19:49

Neo Vi to z angielska, Neo "fał" to wymowa litery V w języku polskim :) Raczej Neo V to po prostu neo z literą V, chociaż nie bardzo wiadomo co to oznacza, bo neo V to gorsza i tańsza wersja neo. A może choci o rzymską piątkę... to już by trzeba iBerta Nordberga zapytać :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 30 December 2011 - 19:54

ale w polskich reklamach jest "pięć" i "vi" :( z cen allegro zwykła neo jest tańsza niż neo v, ale to szczegół. jak uzbieram jeszzce troche hajsu to kupie albo tą albo drugą :) zależy, która będzie tańsza :D
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   FeeVeeR

FeeVeeR

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 1h 8m

Posted 28 August 2012 - 09:04

ale w polskich reklamach jest "pięć" i "vi" :( z cen allegro zwykła neo jest tańsza niż neo v, ale to szczegół. jak uzbieram jeszzce troche hajsu to kupie albo tą albo drugą :) zależy, która będzie tańsza :D

Jak widać kupiłeś już Neo V ;3

Mikołaj: Ano widać :) Proszę odświeżać takie temat tylko w przypadku wyraźnego powodu, np. wyrażenia swojej opinii na temat czy jest to Neo "pięć", czy też "fał". Pozdrawiam.
  • 0


0 user(s) are reading this topic