←  W830 | W850

Sony.yt - International Sony Forum

»

W850i a odtwarzanie stream

slivka91 - zdjęcie slivka91 29 gru 2011

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość odtwarzania plików stream (radyjka internetowe format m3u - typowa playlista) na w/w telefonie?? Zauważyłem w Walkmanie opcję 'Kanały Online' czy jakoś przez to da się?? Jeśli nie czy jakiś program jest do tego (ważne by własne kanały dało się odtwarzać).
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 29 gru 2011

Aż z ciekawości sprawdziłem na moim, da się :D Po prostu dodajesz do zakładek łącze stream i wtedy jak wchodzisz w Kanały Online to możesz sobie słuchać/oglądać :) Ja sprawdzałem na filmiku, muzykę też się da tylko inny format stream niż m3u.
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 29 gru 2011

Patrzyłem ale pod jakim w takim razie formatem ma być?? Nic nie wyszukuje kompletnie a nie chce bawić się w virtual radia itp
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 29 gru 2011

Trzeba by posprawdzać różne :D Bo m3u to telefon traktuje jako listę odtwarzania.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 29 gru 2011

Przepraszam za offtopic, ale chcialbym sie dowiedzieć gdzie zapisują sie listy odtwarzania w telefonie? Jest jakaś ścieżka do nich w FS?
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 29 gru 2011

slivka91, trzeba by spróbować znaleźć łączę nadające stream z muzyką i dodać do zakładek i powinno działać
phillix, /tpa/system/multimedia/mp/pl/
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 30 gru 2011

No właśnie patrzyłem i większość w m3u najade albo przeglądarkowo. Video to ja wiem, że pójdzie :) próbowałem z pls ale wiem, że to playlista. M3u to prawda wykrywa jako playliste (no i tu dobrze bo mam paczke stacji ale żeby to ruszyło) Załączam playlistę. Może ktoś coś poradzi z tym fantem :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  radia.zip   1,45 KB   5 Ilość pobrań

Użytkownik slivka91 edytował ten post 02 styczeń 2012 - 11:35
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 15 sty 2013

Ref. Troche minęło a temat otwarty. Cos ktos poradzi? :)
Odpowiedz