←  W830 | W850

Sony.yt - International Sony Forum

»

W850i a odtwarzanie stream

slivka91's Photo slivka91 29 Dec 2011

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość odtwarzania plików stream (radyjka internetowe format m3u - typowa playlista) na w/w telefonie?? Zauważyłem w Walkmanie opcję 'Kanały Online' czy jakoś przez to da się?? Jeśli nie czy jakiś program jest do tego (ważne by własne kanały dało się odtwarzać).
Quote

not found's Photo not found 29 Dec 2011

Aż z ciekawości sprawdziłem na moim, da się :D Po prostu dodajesz do zakładek łącze stream i wtedy jak wchodzisz w Kanały Online to możesz sobie słuchać/oglądać :) Ja sprawdzałem na filmiku, muzykę też się da tylko inny format stream niż m3u.
Quote

slivka91's Photo slivka91 29 Dec 2011

Patrzyłem ale pod jakim w takim razie formatem ma być?? Nic nie wyszukuje kompletnie a nie chce bawić się w virtual radia itp
Quote

not found's Photo not found 29 Dec 2011

Trzeba by posprawdzać różne :D Bo m3u to telefon traktuje jako listę odtwarzania.
Quote

phillix's Photo phillix 29 Dec 2011

Przepraszam za offtopic, ale chcialbym sie dowiedzieć gdzie zapisują sie listy odtwarzania w telefonie? Jest jakaś ścieżka do nich w FS?
Quote

not found's Photo not found 29 Dec 2011

slivka91, trzeba by spróbować znaleźć łączę nadające stream z muzyką i dodać do zakładek i powinno działać
phillix, /tpa/system/multimedia/mp/pl/
Quote

slivka91's Photo slivka91 30 Dec 2011

No właśnie patrzyłem i większość w m3u najade albo przeglądarkowo. Video to ja wiem, że pójdzie :) próbowałem z pls ale wiem, że to playlista. M3u to prawda wykrywa jako playliste (no i tu dobrze bo mam paczke stacji ale żeby to ruszyło) Załączam playlistę. Może ktoś coś poradzi z tym fantem :)

Attached Files


Edited by slivka91, 02 January 2012 - 11:35.
Quote

slivka91's Photo slivka91 15 Jan 2013

Ref. Troche minęło a temat otwarty. Cos ktos poradzi? :)
Quote