←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Poszukiwanie pliku

Locked

timmi's Photo timmi 28 Dec 2011

Witam sorry, że jestem marudny ale poszukuje flash menu tylko nie mogę nigdzie znaleźć.Wiem, że napewno gdzieś jest w sieci tylko nie wiem gdzie.Jak mogę prosić to prosiłbym o fm unlimited z ikoną walkmana fotka niżej jak to ma wyglądać.Najlepiej jak bd połączone z motywem thm.Pozdrawiam.
Quote

phillix's Photo phillix 28 Dec 2011

mam flash menu, ale bez motywu. standardowo jest do motywy Unlimited.Attached File  UnlimitedDesktop.rar   93.26K   5 downloads
Quote

timmi's Photo timmi 28 Dec 2011

Może być tylko szkoda ,że nie ma bąbelków wokól ikon tylko się przecina ale dziękuje.
Quote

phillix's Photo phillix 28 Dec 2011

znalazłem, ale zamiast walkmana jest nuta. poszukaj, może znajdziesz:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

timmi's Photo timmi 29 Dec 2011

Te linki nie prowadzą do pliku tylko nie wiadomo czego.A pierwsze na wyświetlaczu jest nie wyraźne ale ok.
Quote

marmal215's Photo marmal215 29 Dec 2011

Ja mam coś takiego:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Tylko że sprawdziłem na W995 i te ikony w menu są tak jakby nie do końca "zaokrąglone". Nie wygląda to najpiękniej ;)
Oczywiście flash menu działa z motywem Unlimited. A ten link co podał phillx działa, i na nim właśnie są ikony do motywu Unlimited.

EDIT: Link do tematu działa, ale pobieranie nie działa. Niestety nic innego znaleźć nie mogę :/
Quote

timmi's Photo timmi 29 Dec 2011

Dziękuje za to ale nadal to nie jest to.
Quote

Natus's Photo Natus 30 Dec 2011

Żeby mieć te ikonę walkmana musisz mieć chyba wgrany plik menu z zylo
Quote

timmi's Photo timmi 31 Dec 2011

menu mam ale chodzi mi o flash menu te fajne ikoną z wibracjami bo na menu hazela nie ma wcale motywów oprócz oryginalnych.
Quote

Natus's Photo Natus 31 Dec 2011

ahaa. zaraz ci mogę wyciągnąć z mojego elma kilka flash menu
Quote

timmi's Photo timmi 31 Dec 2011

Ok czekam
Quote

timmi's Photo timmi 22 Dec 2012

Hazela już nie mam ,pomogło wgranie pliku swf z nowszego fs z yari było te w o które mi chodziło temat do zamknięcia albo do kosza.Dziękuje mimo wszystko za pliczki. :)
Quote

not found's Photo not found 22 Dec 2012

Masz zapłon ;)

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked