←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

Nie mogę wgrać elfów

kandyba1111's Photo kandyba1111 30 Nov 2011

Siemka próbowałem wgrać elfy według poradnika na forum i nie daje rady. Już wszystkie foldery zrobiłem i przychodzi wgrać elfpacka i wgrywam go i fon mi się nie włącza może mam złego tego elfpatcha jeśli by ktoś mógł mi pomóc i dać sprawdzonego elfpacka i napisać gdzie co wgrać bym był bardzo wdzięczny
Quote

phillix's Photo phillix 30 Nov 2011

Pobierz mojego modpacka z tematu w dziale W995 i wgraj pliki .cxc :) są tam patche wgrane. Wgraj jeszcze skiny walkmana z folderów do katalogu < wszystko jest tam podane > i już :)
Quote

kandyba1111's Photo kandyba1111 03 Dec 2011

ale którego modpacka mam pobrać jak ich troche masz ???? I ten plik cxc jest już tak spatchowany żeby elfy działały ????
Quote

phillix's Photo phillix 03 Dec 2011

ściągnij

Please Login or Register to see this Hidden Content


wgraj pliki .cxc i są tam pliki, które wgrasz na karte pamięci i będziesz mieć bardzo dużo skinów walkmana do wyboru.
foldery są tam porobione, więc powinieneś dać sobie rade.
Quote

kandyba1111's Photo kandyba1111 04 Dec 2011

wgrałem te twoje pliki jest ok tylko jak wchodzę w wlkman to mi sie tam nic nie pokazuje tylko pusty ekran piosenki mogę przełączać ale nic nie widac czysty ekran co mam zrobic ????
Quote

phillix's Photo phillix 04 Dec 2011

Wgraj wszystkie pliki ze Zbin-config-WALKMAN , na kartę i zrób restart. Wejdz w walkmana i w ustawieniach masz skin editor.w tam zmieniasz walkmany :)
Quote

kandyba1111's Photo kandyba1111 04 Dec 2011

Nom już dałem rade a jeszcze jedno jak właczyć tego elfa quick menu bo nie chce mi się włączyć a takie menu na pulpicie kozackie jest ????
Quote

phillix's Photo phillix 04 Dec 2011

Przytrzymaj klawisz skrótu :) jak sie włączy to przytrzymaj jeszcze raz i masz standardowe :)
Quote

kandyba1111's Photo kandyba1111 05 Dec 2011

Przytrzymuje i nic się nie dzieje ;p
Quote

phillix's Photo phillix 05 Dec 2011

Aa, bo nigdzie nie dawałem cxc z tymi patchami. Sorki, mój błąd :)
Quote

kandyba1111's Photo kandyba1111 05 Dec 2011

To mógł byś dać to cxc ;)
Quote

phillix's Photo phillix 05 Dec 2011

Jak będę na kompie :) czyli w piątek/sobote. Z poziomu telefonu nie wrzuce cxc na hosting :(
Quote