Jump to content


Photo

Sim lock w Orange


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 30 November 2011 - 17:54

Witam! Dziś byłem w serwisie sprzedać telefon. Zapytali czy ma blokadę, więc powiedziałem, że tak. Z T-Mobile. Powiedzieli mi, że całe szczęście, że nie z Orange, bo gdyby blokada sim lock była z Orange to zapłacili by mi 150 zł mniej :(
Teraz moje pytanie do Was, czy Orange wprowadziło jakies nowe blokady, z którymi najlepszy serwis w mieście sobie nie radzi?
Pozdro
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 November 2011 - 18:05

O jakim telefonie mowa?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 30 November 2011 - 20:49

Nokia C2-01, ale telefon nie ma nic do tego. W każdym telefonie z Orange jest pewnie ten sim lock trudny :(
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 December 2011 - 09:41

No właśnie wszystko zależy od modelu, bo każdą platformę / model etc. robi się innymi metodami. Z tego co widzę, unlock tego modelu kodami to 139 zł, a boxem podobno około 80 zł :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic