Jump to content


Photo

Szukam - Oferta na kartę tylko do internetu


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 17 November 2011 - 19:37

Potrzebuję założyć nowy numer typowo do korzystania z internetu w mojej X1. Wiadomo dużo korzystam z WIFI, jednak nie wszędzie mam dostęp ;)
Co oczekuję ? Długa ważność konta po doładowaniu, oraz w miarę tanie pakiety internetowe min 50-100 mb miesięcznie.
Jakieś propozycje ?
  • 0

#2 OFFLINE   zylka

zylka

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 168 posts
    • Time Online: 25d 21h 46m

Posted 17 November 2011 - 19:54

oczywiście orange free, dostajesz za 25zł 1GB bonusowego transferu ważnego przez 1-2 lata a reszte kasy możesz przegadać lub zużyć na dowolny cel np. wiecej internetu.
  • 0

Reklama i pozycjonowanie stron:

szybkakasa24h.pl/rejestracja.php?id=9

http://fastsurf.eu/


#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 17 November 2011 - 22:44

Osobiście polecił bym jedną z taryf play fresh oprócz all inclusive. Ponieważ w tej ofercie dostajesz za 30zł doladowania 300mb, a później nielimitowany internet z trochę niższym transferze, ale w tej ofercie nie masz pakietów internetowych. Więc inna opcja i tanie, dobre rakiety :)
  • 0

DENON DJ


#4 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 18 November 2011 - 12:28

Dyskusja przeniesiona do nowego tematu.

Czekam jeszcze na inne propozycje.

oczywiście orange free, dostajesz za 25zł 1GB bonusowego transferu ważnego przez 1-2 lata a reszte kasy możesz przegadać lub zużyć na dowolny cel np. wiecej internetu.


Ciekawa opcja, wybiorę się do salonu orange i wypytam o wszystko :)
  • 0

#5 OFFLINE   zylka

zylka

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 168 posts
    • Time Online: 25d 21h 46m

Posted 18 November 2011 - 13:19

no niezła bo jeżeli zakładany miesięczny transfer będzie na poziomie 50-100 mega to wystarczy ci na rok
a kupując w innej sieci co miesiąc pakiet powiedzmy po 9zł to przez rok koszt 108zł

Edited by zylka, 18 November 2011 - 13:22.

  • 0

Reklama i pozycjonowanie stron:

szybkakasa24h.pl/rejestracja.php?id=9

http://fastsurf.eu/


#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 November 2011 - 19:52

Pytanie zasadnicze: Gdzie chcesz używać tego mobilnego internetu? Bo muszę Cię zmartwić, ale w Twojej miejscowości na nic powyżej EDGE raczej nie masz co liczyć :( Chyba że masz na myśli jakieś podróże po małopolsce np.? To wtedy albo Orange free na kartę, albo Red Bull Mobile. W Krakowie jest zasięg HSDPA do 4MB/s, kupujesz starter RBM w salonie PLAY za 9zł, wypijasz Red Bulla, aktywujesz sobie pakiet 1GB, doładowujesz konto za dychę i masz roczny transfer 1GB za ok. 19 zł + to co na koncie możesz wykorzystać na kolejne pakiety. Skoro mówisz, że potrzebujesz 50-100 MB miesięcznie, to taki starter wystarczy Ci na rok :) No tyle że PLAY jak to PLAY... z zasięgiem lipa. W Krakowie i innych dużych miastach nie powinno być źle.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 21 November 2011 - 10:22

Chyba że masz na myśli jakieś podróże po małopolsce


Głównie tak


w Twojej miejscowości na nic powyżej EDGE raczej nie masz co liczyć


Tutaj się lekko mylisz, powinno złapać EDGE

No tyle że PLAY jak to PLAY... z zasięgiem lipa


Akurat z zasięgiem Playa mam najmniejszy problem. Ciekawa propozycja z Red Bullem. :)
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 November 2011 - 14:44

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że na nic POWYŻEJ EDGE nie masz co liczyć. Powyżej, czyli 3G / HSDPA etc. nie złapiesz.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 23 November 2011 - 12:54

POWYŻEJ EDGE nie masz co liczyć. Powyżej, czyli 3G / HSDPA etc. nie złapiesz.


Źle zrozumiałem i źle napisałem. Czasem idzie u mnie złapać 3G.

Red Bull zakupiony, więc temat zamykam.
  • 0

#10 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 25 November 2011 - 11:32

Otwieram temat, ponieważ jak kolega Marcin doradził mi Red Bulla, tak teraz ja i jak on sam dowiedzieliśmy się że :


A darmowy pakiet 1GB okazał się nie być darmowym, bo za jego aktywację musiałbym zapłacić 60 zł (10 zł za aktywację, ale po 10 dniach ważność konta by mi się skończyła, a jedyne sensowne doładowanie do za 50 zł) . Także z całego serca odradzam tę sieć wszystkim, którzy myślą że trafią na fajne promocje :)


Czy istnieje jakaś oferta orange, gdzie załaduję raz konto za pewną kwotę i będę miał ważne konto min przez rok ? Czy mogę tylko pomarzyć o takich ofertach ?
  • 0

#11 OFFLINE   zylka

zylka

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 168 posts
    • Time Online: 25d 21h 46m

Posted 25 November 2011 - 13:12

Do końca listopada możesz mieć nawet na dwa lata.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS o treści START na bezpłatny numer 8002. Każdy SMS wysłany do 30 listopada, przedłuży ważność konta dla połączeń wychodzących na dwa lata, począwszy od daty jego wysyłki.

Po 30 listopada, wysyłając SMS o treści START na bezpłatny numer 8002, będzie można przedłużyć ważność konta do 12 miesięcy.

Jeżeli masz cokolwiek na koncie to nie musisz doładowywać aby przedłużyć. Możesz kupić w kiosku startówkę za 5 zeta albo wziąć w salonie gratisową jak mają i ją od razu 'pyknąć' na dwa latka.
  • 0

Reklama i pozycjonowanie stron:

szybkakasa24h.pl/rejestracja.php?id=9

http://fastsurf.eu/



0 user(s) are reading this topic